Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyerek mellett hogy bírtátok...

Gyerek mellett hogy bírtátok az első harmadot?

Figyelt kérdés
Még csak a 8. hétben vagyok, de nagyon lefáraszt a sok hajolgatás és féltem is a babát. A 2,5 éves fiam mellett bár szeretném, nehéz kímélni magam. Bölcsibe hordom, kocsiba berakom, kiveszem, dackorszak van épp, folyton hisztizik, nem egyszerű. Itthon takarítás, játék pakolás folyamatosan, mosás, mosogatás, mind hajolgatással jár. Még, ha a tűzre kell rakni is hajolnom kell. 😂 Aztán pelenkázás, mert nem hajlandó bilizni, vagy az esti fürcsi, kádba be, aztán ki, pláne, ha tusolni akar és akkor megint hajolok közben. Hogy bírtátok? Nekem esténként leszakad a hasam, néha úgy érzem. Reggelre aztán minden ok, de kezdődik elölről.

2019. ápr. 24. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Mintha nem lettem volna terhes.


Az utolsó hetekben szórakozott azzal, hogy amikor kimentünk sétàlni egyszercsak nem volt hajlandó tovàbb jönni, úgyhogy cipelhettem haza, nem volt egyszerű marha nagy hassal :S

2019. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Böbe1990 ***** válasza:
49%
Az első harmadot könnyen, ugyanezeket megcsináltam én is,plusz nekem is van egy kisebb gyerkőcöm(3éves)Már most 36+4hetesen nehéz,de az elején meg se kottyant.
2019. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nagyon sokat gorcsolt az elejen a hasam. Volt olyan este amikor aludni sem tudtam, biztos vtam benne, hogy elmegy a baba, reggelre megjon.


Masfel eves volt az eslo mikor terhes lettem a masodikkal. Magnezium + utrogestan..

Ha aludt a fiam aludtam, az apja furdette ha otthon volt, hetvegen pihentem amennyit lehetett, egyszerubb kajakat foztem.


20hetes vagyok, most jobb, de nekem oltari nagy mar most a hasam, nem tudom mi lesz a vegere, tuti ki leszek megint

2019. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nehezen, mert 8.hettől 8 hétig szigoru fekves volt sajnos. Igy sok dolog az apjára harult, úgy hogy azért csaltam, mert nem csak furodni meg pisilni keltem fel. Aztan a doki hálisten lazitott a szigoron, de siman befektetett volna.
2019. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

3. babával vagyok terhes es most 2-3 napja érzem hogy kicsit néha terhes a terhesség, eddig cipeltem a nagyobbat, futottam utána, fociztunk stb , es persze a gyerekek mellett a házimunka is ott van. A kocsiba tegnap nem mertem eloszor berakni a fiamat, mert mar a hüvelyemnél érzem a fajasokat, a 38. hétben vagyok.

Ez volt a kedvenc terhessegem, mert mar nem volt idom magamat sajnálni, sajnáltatni 😂😃😃

2019. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem hiperstimulaciom volt s második terhességem első harmadában, kórházba akartak fektetni. Azt megúsztam, de volt egy hét amikor egyedül nem tudtam ellátni a 4 éves nagyot. Folyamatosan szédültem, ájuldoztam, annyi víz volt a hasamban, hogy néha a pisilés is gondot okozott. Amikor már nem volt annnyira rossz a helyzet, akkor megoldottam egyedül.
2019. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
37 hetes vagyok a harmadikkal, bicajjal járunk a 2,5 évessel mögöttem. A 11. Héten volt vérzésem méhszájon lévő méhlepény miatt, akkor pár hétig kímélő módban voltam, de akkor is emeltem, csak kevesebbet. Most is este úgy alszik el, hogy én törökülésben ülök az ágya végégen, ő az ölemben és énekelek neki. Nagy hassal kicsit kényelmetlen, de imádom minden percét.
2019. ápr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem hánytam volna állandóan, semmi gond nem lett volna. Így azért elég nehéz volt, sokszor hányni is négykézláb mentem. Amint ez jobb lett a 10. hét után, sima ügy volt minden.
2019. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bogus20 ***** válasza:
Most így visszanézve könnyebb volt az elején amikor "csak " hányingerem volt meg zombinak éreztem magam. Az emelgetésből szerencsére egész a 35. hétig nem volt nagyobb probléma, pedig nagyon sokat kellett mivel még nem tud járni a nagyobbik. A második trimeszterben volt pár hét amikor úgy éreztem leszakad a gátam estére, de intimtorna segített elmulasztani. Aztán a 35. héttől elkezdett fájni úgy a medencém, hogy azóta is csak mankóval tudok közlekedni, és állandóan segítségre szorulok, így már nagyon várom a végét.
2019. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Látom itt megint csak az a hasznos válasz aki bele halt a terhességbe es mellette a házimunkába 👏🏻👏🏻
2019. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!