Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahang nálatok...

12 hetes ultrahang nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Első gyermekemnél hasi uh-t csinált a doki (fogadott orvos volt, ha ez számít)

Most sztk-ba járok, azt mondta a doki legutóbb, hogy a 12 hetes uh is még hüvelyi lesz. Nálatok hogy volt?

Pedig reméltem, hogy apa is bejöhet már.

Hasin vagy hüvelyin látszik jobban a baba? Azt, hogy kisfiú vagy kislány látni lehet már?


2019. ápr. 25. 07:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hüvelyi volt, mert azon látszik jobban minden. Néha látható a gyerek neme, de ne kezd el még kékre festeni anszobat, ha fiút mondanak.
2019. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasi uh volt, magánklinikán.Csak a terhességmegállapítást csinálták hüvelyi uh-val, az összes többi hasi volt.A nemét megmondták.
2019. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasi volt mindegyik terhessegemnel a 12 hetes, annyit kertek, hogy tele holyaggal menjek, mert ugy jobban latszik.

Ha valamit nem tudtak volna lemerni rendesen, akkor valtottak volna huvelyire ures holyaggal, de erre nem kerult sor egyik babaval sem, mert minden alkalommal jol latszott minden a hasi uh-val.

2019. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az első uh volt hüvelyi 8 hetesen, utána már 10 hetesen hasi és onnantól végig.

Mondjuk én magánba jártam, ott jó minőségű gépek vannak, amik hasi uh-n is többet látnak, mint az sztk-s ezer éves gépek hüvelyin.

2019. ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első terhességnél sztkban hüvelyi uh volt,de ettől még bent lehetett a férjem. Fiút mondtak, az is lett.

Második terhességnél magánklinikán hasi uh-t csináltak. Azt mondták, hogyha vmit nem látnak, akkor hüvelyi uh-ra váltanak. 1 fiút, 1 lányt biztosra mondott a doktornő. Harmadik babát inkább lánynak látta, de nem volt biztos benne, végül fiú lett.

2019. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az elsőnél először hasi volt, de nem láttak jól, ezért hüvelyit is csináltak.

A máaodikkal csak hasi volt, vele egyáltalán nem is volt hüvelyi UH-om.

2019. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztkban is és magánban is minden uh hasi volt, a párom soha nem jöhetett be, nem láttam a monitort én sem, nem mondtak semmit, csak nagynehezen köszöntek
2019. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Visszautasitottam a huvelyit, miutan mar biztos volt hasin is, hogy mehen belul van a baba. Gepfuggo egyebkent, tudok olyat, akinel 6 hetesen huvelyin nem latszott, ugyanaznap mashol hasin meg igen.
2019. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

12 hetes ultrahangom genetikai volt. Hasin nézték magánklinikán. Tele hólyaggal kellett mennem. Megmondták, hogy kislány, remélem már nem változik :) Én egyébként is magánba járok, utoljára 10 hetesen voltam a dokinál, akkor még hüvelyin nézett viszont apa is bejöhetett. Jövőhét csütörtökön megyek újra, akkor már hasin fog nézni. Egyszer voltam terhesség elején a kórházban ultrahangon, ott hasis néztek, 6 hetes voltam és szépen látszódott a baba és a szívpulzálás.

13+4 hkm

2019. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hüvelyi csak addig van mig megállapítják a terhességet. Esetleg utána még 1 alkalom amig még kicsi a terhesség! Aztán már csak hasi UH van. Nekem 5 és 7 hetes volt hüvelyi. Azóta csak hasival néz az orvosom. Magánba járok. 12.hetes is Hasi UH volt, szépen látszott mindene. 13+5hkm
2019. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!