Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek 18 hetesen Görögbe,...

Elmennétek 18 hetesen Görögbe,1 hétre úgy, hogy a busz csak oda egy teljes nap?

Figyelt kérdés
Augusztusba indulnánk, ma jött a hirtelen ötlet. Én nagyon szeretnék menni, párom nagyon félt, ő inkább nem menne. Én csak a hosszú úttól parázok, amúgy sem bírom a buszt rövid távra sem. Ti voltatok már ilyenen? Esetleg elmennétek a helyemben?
2010. júl. 5. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

előző

Helyileg hova mennétek?

2010. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én megmondom neked őszintén, Görögországba még nem terhesen se mennék busszal... az valami halál. Én voltam egyszer, kb. 30 órát buszoztunk összesen, nagyrészt a hegyekben, a szerpentinen. És én sem bírom a buszt, végig is hánytam az utat. Pár évvel később autóval voltunk, össze sem lehet hasonlítani. A párodnak szólhatsz, hogy neked milyen vezetési tempó a kényelmes, vagy álljon meg egy kicsit. A buszon ez már necces...

Mi Prágába megyünk (akkor leszek 10 hetes), és bár nem egy nagy táv, mégis csak autóval.

2010. júl. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A párom kimondta végső szót. Nem megyünk. Tudom,h. nem bírtam volna, de akkor is szívesen elmentem volna. Még sosem voltunk kettesben külföldön, talán azért. Paráliára mentünk volna, a legjobb barátnőmmel, meg a párjával.
2010. júl. 6. 08:13
 14/17 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok de már 3 "nyaraláson" vagyok túl.Most jöttünk haza Görögből,igaz mi pont a terhesség miatt repcsivel mentünk.Így kibírható:))Augusztus elején Egyiptomba megyünk pedíg akkor már 32 hetes leszek.Mégis bevállaltam:)Persze csakis repülővel(Egyiptomba amúgy is csak repcsivel).

Bánhatod,hogy kihagyjátok az utat,rettentő meleg a tenger és olyan jó érzzés volt pocakkal napozni a szikrázó homokban:)))

2010. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Parália nagyon szép hely! Mi is voltunk 2x. igaz akkor nem voltam terhes, de most is eltudnák menni akármikor! Most jelenleg babát várok, és elmennék, de csak autóval, gyakori pisilés végett is, amit némely buszban sem lehet, aztán állandó ülés sem jó,állnod is kéne egy keveset,nyujtózni, feküdni még jobb lenne egy kicsit, na meg most meleg is van! Jol döntöttetek, hogy nem mentek, mehettek jövőre is a babával együtt, vagy utánna, nagy élmény lehet!
2010. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Írtam menjetek vonattal, mi már vonatoztunk fénykorunkban Athénig, ráadásul ez 93-ban volt.

Sokkal kényelmesebb.


Mondjuk én nem hagynám, hogy a párom döntse el:-)))

2010. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd inkább belföldre megyünk valahova.
2010. júl. 9. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!