Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már szült a Szent Istvánba...

Aki már szült a Szent Istvánban milyen élményekkel tért haza?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jan-ban lesz 2 éve, hogy az Istvánban szültem, vegyes élményeim vannak...

Velem nem nagyon foglalkoztak, vizitnél kb. 10 másodpercig, amúgy szinte rám sem nézett senki. Ráadásul a nővérszobától legtávolabbi szobában voltam és szörnyen fájt a gátsebem, kb. fél óra volt, míg eltotyogtam oda a gyerekkel, mikor nagyon sírt.

Amúgy szegénykémnek az volt a baja valszleg, hogy már nagyon éhes volt, de a tejem még nem indult be, így nagy nehezen ki tudtam könyörögni egy kis pótlást neki, közben fejnem kellett a nagy semmit, mialatt a nővérek azt mondogatták, hogyha nem áll meg a súlyesése, akkor nem mehetünk haza. Na ez aztán végképp jót tett a tejelválasztásomnak... Szóval ez a része szörnyű volt.

Ja és elég gáz, hogy akárki bejárhat a kórtermekbe, volt olyan, hogy kb. 10-en jöttek egy anyukához az 5 ágyas szobába, ahol 5 újszülött baba volt. És persze se kézmosás, se védőruha, semmi.

Persze az is túlzás, amikor még az apuka sem nyúlhat a picihez, de ez meg a másik véglet.

Akkor lenne jó, ha az apuka bent lehetne korlátlanul a szobában is, a többi családtag pedig csak a folyosóig mehetne.


Amúgy a szülőszobák nagyon jók, azt csinálhatsz, amit jólesik, nem korlátoznak semmiben. Én EDA-val szültem, azt is profi módon kaptam, mondjuk utána már feküdnöm kellett, de akkor már az esett jól.

És tényleg az a nagyon jó még, amit gondolom már tudsz is, hogy veled lehet a baba végig :)


Remélem tudtam segíteni!

2008. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, hát elég vegyes érzések keritettek most a hatalmukba. Az edán már én is gondolkodtam, hogy esetleg kérni fogom, ha már nagyon nem fogom elviselni a fáldalmakat. Viszont ha egy mód lenne rá,mi szeretnénk kérni az alapitványi szoba valamelyikét, ha üres lesz éppen, de azt mondták, hogy mindig nagy igény van rá, tehát közel sem biztos, hogy esetleg megkaphatjuk.
2008. nov. 11. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Én is az Istvánban szültem 2007-ben.

Minden a fentiek szerint zajlik.

A szüléshez a lehető legjobb körülményeket biztosítják, mindenki nagyon kedves, segítőkész.

De a gyermekágy...hát...

a szobákba tényleg csak az nem megy be aki nem akar.

Nálam volt olyan, hogy apuka a haverjával éjfélkor jelent meg, és nem zavarta őket, hogy más aludna, pihenne, szoptatna..ez a borzalmas..de ki lehet bírni azt a 3 napot féllábon is.

A csecsemős nővérek nagyon aranyosak, mindent elmondanak, mindenben segítenek..ha kérdezel..ha nem mész hozzájuk, akkor természetesen nem jönnek a helyedbe. De vizitnél mindig jön egy védőnő, és csecsemős nővér is, és akkor lehet jelezni, ha valamit szeretnél tudni, vagy segítséget kérni..

Most várom a kistesót, 9 hetesek vagyunk, és Ő is ott fog megszületni, ha nem dönt másként a drágám..:))


Könnyű szülést kívánok..

2008. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, mi is megnéztük a kórházat minden nagyon tetszett, csak ez a dolog hátráltat egy kicsit, hogy mindenki akkor jön - megy amikor kedve tartja.
2008. nov. 11. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!