Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! A barátommal szeretk...

Segítség! A barátommal szeretkeztünk és kicsi volt rá a gumi, de elvileg nem folyt ki semmi sem. A menstruációm utolsó napján történt az aktus. Nemtudom miért de nagyon félek a terhességtől. Nagy rá az esélyem? 15/L :SS

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte semmi esély a terhességre!
2010. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha ezek komoly válaszok akkor köszönöm :)
2010. júl. 6. 01:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag lehetetlen
2010. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na akkor én leszek rá az élő példa, hogy azonnal menj el dokihoz. Én a menstruációm utolsó napján voltam együtt a párommal, és nem védekeztünk, de időben kiszállt. Csakhogy az előváladékban levő spermium is elég volt ahhoz, hogy a kis picur itt legyen a pocimban:) Az a különbség kettőnk között, hogy én 27 éves vagyok, komoly kapcsolatban és abszolút nem bántuk, hogy így alakult. Ha még nem késő menj el esemény utáni tablettát iratni. 38 heteskm
2010. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de mi védekeztünk és az óvszert egyből felhúztuk..
2010. júl. 6. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!