Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott az első...

Ki mennyit hízott az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Ma léptem be a 10. hétbe és már most 2-3 kg-ot híztam. T Ha eszek pl. 2-3 szelet kenyeret, valahogy nem lakok jól tőle úgy mint azelőtt és evés után is olyan éhes vagyok, mint előtte. Vékony alkat vagyok, ezelőtt 169 cm-hez 55-56 kg voltam, most vagyok 58 kg. Nem kezdődik korán nálam ez vagy ez normális? Ti mikor kezdtetek felszedni?

2019. máj. 1. 10:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Semmit, egyszer sem hánytam.
2019. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Például ne kenyeret egyél, az színtiszta szénhidrát, hanem egészségesebb dolgokat. Abból ehetsz többet, jóllaksz, de nem hízol a végére 20 kgot.
2019. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem híztam az első trimeszterben, egyik gyerekkel sem. Most várom a 3.babát,37.hetes vagyok és eddig 8-9kg-ot híztam. De szerintem ne foglalkozz most ezzel. 😊 az orvosom szerint a havi 1kg hízás teljesen normális. 😊 Boldog babavárást.
2019. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez a kenyér példa volt csak, nem vagyok kenyeres, egy héten eszek olyan max. 4-5 szelet kenyeret, sok gyümölcsöt, zöldséget eszek, salátákat, leveseket, nem mondanám, hogy nem eszek egészségesen, de mégis rámszaladnak a kilók...
2019. máj. 1. 10:59
 5/23 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es esetleg tudnál írni pár tippet, hogy milyen ételekre gondolsz így kenyér helyett? Lehet hogy mégis az lesz a ludas.
2019. máj. 1. 11:06
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a kenyér a lényeg, köretnek is csak minimál rizs vagy krumpli, inkább párolt zöldség. Hasonlóképp gyümölcslevek,tejitalok, joghurtok mind tele vannak szénhidráttal. A többi alap dolgot nem is mondom, hogy csoki, cukor, miegymás.

Félre ne érts, kell a szénhidrát, de nem sok, mert ha azzal laksz jól, az nagyon hízlal.

2019. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes vagyok, szintén 3-4 kiló plusz.
2019. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy már az is jelentős változtatás, ha a kenyeret abonettre vagy ch csökkentett kenyérre cseréled (utóbbi jobb, nyilván).
2019. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Ez a hizas sajnos sok, probalj meg tobb rostot bevinni e aahogy irtak, kevesebb szenhidratot. Delelott ne egyel tejtermeket sem, sot azokat is redukald minimalisra.
2019. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tippeket mindenkinek ment a zöld
2019. máj. 1. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!