Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bebeszélem magamnak, vagy...

Bebeszélem magamnak, vagy valóban szeretheti a babám a vaníliát?

Figyelt kérdés

Állítólag egyes ízanyagok átszúrődhetnek a magzat ízben, vagy anyatejbe.

Gondolom az igaz, ha valaki dohányzik, nem csak a kátrány rakódhat le a lepényben és ronthatja az áramlását, csökkentheti az oxigén felvételét, hanem kesernyés ízt is adhat, mint férfiaknál pl. az ondónak is, khm...

Igaz lehet, hogy a vaníliát érzik? Rászoktam a (valódi) vaníliás cukorral ízesített tejre, tejberizsre, pudingra, kompótra (fahéj helyett, mert azzal most csínján kell bánni) és mindenre amibe csak tenni lehet 😄 És a fiam is élénkebb olyankor, nem rugdalásra gondolok, hanem hosszabb, de kisebb mocorgásra.

Vagy csak én kívánom és bebeszélem magamnak? Azt meg nem hiszem, mert ha az ízét szeretem is, az illata nekem émelyítően édes tud lenni, ha egy kicsit is több van valamiben a kelleténél, parfümben pedig ki nem állhatom, alapjegyként garantált az azonnali fejfájás, ezért csak néhanap használtam eddig...


2019. máj. 3. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A cukor megemeli a vércukorszintet ,ezért rugdos többet.
2019. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Elsőnek igaza van. Ezért ajánlatos ultrahang és babamozi előtt valami édességet fogyasztani.
2019. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lehet, sőt, biztos, hogy van benne valami, de kakaó, csoki, kakaós csiga, vagy somlói galuska után még nem vettem ezt észre :/

Majd megfigyelem. Ha nem felejtem el 😃

2019. máj. 3. 11:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A cukor miatt pörög. Egyébként nem tudsz annyi fahéjat enni, amennyi ártana, nyugodtan egyél olyan dolgokat. Én a második terhességem alatt kb fahéjas csigán éltem. 😄
2019. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Remélem nem csak ilyen egészségtelen szemetet eszel, mert aztán majd jönnek a "nem tudok lefogyni szülés után" kérdések és társaik.

És nem, nem kettő helyett eszel, és nem nem a cukortól lesz szép egészséges gyerek, és nem, nem "fér bele"..

2019. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vegyesen étkezem, és nem dupla mennyiséget, de köszönöm, nem ez volt a kérdés.
2019. máj. 3. 13:54
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyakrabban értelemben eszek több vaníliásat, nem mennyiségileg.
2019. máj. 3. 14:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Illetve olyan ételeket is vele eszek,amiket eddig is lehetett volna, de eddig nem tettem bele, pl. tejberizs, kompót.
2019. máj. 3. 14:05
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem neked ìzlik, te vagy "boldog" tőle. Ha a mama örül, a baba is többet ficereg. Egészségetekre!
2019. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám mindentől el kezd rugdos i bármit is eszek, de mondjuk a szőlőtől jobban "pörög" 😄
2019. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!