Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy nem minden nap...

Normális hogy nem minden nap érzem még a mozgást? 15+5khm

Figyelt kérdés

14hetesen éreztem a ciklandozo érzést. Szombat óta mióta ez az esős idő van nem érzem. Hatso falon tapadt meg a lepény.

Mikortól lehet érezni a rendes rugast?


2019. máj. 6. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok és én se érzem rendszeresen
2019. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen éreztem először... 15 hetesen a gyerek kb. 12 centi és 70 gramm. Nyersen és vulgárisan szólva a székleted, ami a beleidben halad nagyobb és nehezebb ennél. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán a gyereket érezted, de ha mégis, akkor gondolj arra, hogy van, aki még majdnem 2 hónapig nem érzi egyáltalán.
2019. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17 hetesen éreztem először és akkor sem minden nap. Majd 20. hét után kezdtem el napi szinten érezni a mozgásokat, igazi rugásokat meg talán 28-30 hét után.
2019. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20 hetes vagyok és ugyan melső fali lepénnyel de csak is kizárólag este hanyatt fekve érzem és ezt is úgy hogy koncentrálnom kell.


Már nagyon várom hogy úgy igazán érezzem, remélem hamarosan fogom.

2019. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:D Az sem semmi, hogy mar most erzed, baratnom 20 hetesen erezte eloszor, en 15, de csak 17 hetesen mertem elhinni, hogy az tenyleg o, mikor mar a kis puklikat is lattam, mikozben ereztem. Most 13 hetes vagyok, es bar ez nagyon korai, de erzem egy ideje, es ma lattam is ultrahangon, tuti, hogy ot erzem, de nekem nagyon vekony a hasfalam, es masodik gyerek. Csak azt tudom mondani, hogy nyugi, ha egyaltalan nem erzed meg hetekkel kesobb sem napokig, az is teljesen normalis.
2019. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem először rugást. :)
2019. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom szerint a 24. héttől KELL érezni minden nap mozgást.
2019. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fiatallányka ***** válasza:

Arra, hogy minden nap érezd még várnod kell de ez teljesen normális.

Én a 22.héttől érzem folyamatosan.


37 hkm

2019. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!