Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek késôn lett poz. A...

Volt akinek késôn lett poz. A teszt és az embrio/petezsàk is egy héttel kisebb a vàrtnal?

Figyelt kérdés
A ciklusom 37 napjan lett eros poz. a tesztem. 5 hetes uh n felritkulas,6 hetes uh n 11 mm petezsak es szikholyag. 7 hetes uh n 19 mm petezsak 3 mm embrio ,meg nincs szivhang. Az orvos csak a fejet csovalja,nem biztat,mivel csak kozepidoben voltunk egyutt,nem nagyon lehet kesoi peteeres. Ma gorcsoltam es ici pici verzes volt,fekszem,de arra keszitett fel,h nem fog megmaradni :(
2019. máj. 7. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Volt így, de mi együtt voltunk egész hónapban. Előtte volt két missed abom, egyből adott progeszteront. Mindig egy héttel kisebb volt mensihez képest.

Most 2,5 éves nagyfiú.

2019. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is kaptam vérzésre utrogestant, egyébként két héttel volt kisebb a fiam, 42. napra lett pozitiv a tesztem, elvileg 32 naposak voltak akkoriban a ciklusaim..


Már 6 hónapos :)

2019. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Nekem a 37.napon lett poz a teszt,ciklus 28-34 kozt. De mi csak kozepidoben voltunk egyutt. Ezert aggaszt. Pó
2019. máj. 7. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen 28-34 napos ciklusaim voltak. KB 40. napra lett egyértelműen pozitív a tesztem, 5 hetesen volt szikhólyag akkor az orvos azt mondta hogy 50-50 % a vérzés miatt. Egy hét múlva 2 mm-es embrió és 8 hetesen volt szívhangja. Lehetet később ovud a spermák akkár napokig is elélnek odabent.

20 hkm

2019. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom 3 héttel középidő után fogant. 😊
2019. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom,engem az orvosom vajon miert a legrosszabbra keszit,mar a szekbe se ulok be,de mar csovalja a fejet,hogy meginr nem lesz jo.
2019. máj. 8. 05:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Velem is ezt csinálta a doki, ezen ne izgulj, nem ritka eset ha egy-két héttel később fogan a baba, csak ugye általános hogy pont középidöben fogan, mindenki erre számít, nekem is minden vizsgálatnál az orvos, védönö, háziorvos kikerekedett szemmel nézett, hogy miért kisebb a gyerek két héttel..

Ugye a megterkmékenyités-beágyazódás 7-9-14 nap is lehet akár, szóval simán lehet hogy később fogant meg a baba... ne izgulj, de én a helyedben másik orvost keresnék, mert végig fog idegesíteni a szülésig. És ha már az elején nem bízol benne, nem szimpi, ideges vagy és félsz az a legrosszabb.

2019. máj. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost!Bízz benne,hogy minden rendben lesz!Szedj magnéziumot!Kitartás!
2019. máj. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2019. máj. 8. 07:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Van szivmukodes. 7+3 helyett 6+4 a merete. :)
2019. máj. 9. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!