Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? Vagy mitol...

Terhes lehetek? Vagy mitol van ez?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve hogy szültem,sajnos csak 3honapos koraig tudtam ciciztetnina kisfiam viszont ma mikor kijottem a zuhany alol megtorolkoztrm oltozem volna pizsibe erre erzek egy kis "vizet" erre ranezek a mellemre es ott volt egy "tej csepp" megnyomtam mindkettot es pici jott belole . Ez mire utalhat? Terhes lennek? Eddig minden honapba normalisan megjott.holnap kellene megjonnie. Volt mar valaki igy? Legyszives ne jojjene a paradzt beszolasok

Elore is koszonom


2019. máj. 9. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Eddig ha megnyomtad, nem jött? Nekem a szoptatás befejezése után egy évvel is még kijött 1 csepp, ha megnyomtam. De utalhat megemelkedett prolaktin szintre is, ha eddig ezt nem tapasztaltad.
2019. máj. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gond lehet a prolaktinoddal.
2019. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az pontosan mi? Mit tudok vele csinalni? Ez hatranyol valamiben? Most eloszor volt ilyen amikoelapadt onnantol semmi csak tegnap
2019. máj. 9. 08:09
 4/9 anonim ***** válasza:
A teherbeesést azt igen gátolja pl. Gyógyszert szedetnek rá, ha be igazolódott.
2019. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A prolaktin a tejelválasztasért felelős hormon. Terhes es szoptató nőknél magas lesz, ettől indul be a tej es mivel gátolja a peteerest ezért nehezebb teherbe esni szoptatás alatt. Gyógyszerrel kezelhető
2019. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg normális. Én 4 hónapos koráig tudtam szoptatni a fiam! 19 hós és , ha megnyomom a mellem a mai napig jön pár csepp tej! És előtejem is màr 24 hetes terhessen is volt! Más ismerösömnek is van így. Nem hiszem, hogy ez hormonnal függne most össze. De nem árt utána járni.
2019. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem volt gondom terhesség előtt a prolaktin szintemmel! Nem is estem teherbe. De "csak" ennyi tünetem volt. Akkor nem volt tejem.... de nem árt egy vérvétel főleg , ha akartok majd mèg egy babàt. Mi szeretnénk. Egyenlőre próbàlkozunk , de úgyis megyek orvoshoz lehet csináltatok egy vérvételt is. Hátha fent áll újra ez a probléma!
2019. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Es ha tenyleg ez a problemam akkor mennyi idejig lehet "halogatni" lesz valami bajom ha halogatom? Azert kerdezem mert jelenleg nrm magyarorszagon tartozkodunk es csak par honap mulva jovunk vissza

Viszont akkor meg annyit kerdeznek hogy a parommal tervezunk meg egy babat es mielott elkezdett csopogni a tejem elotte par nappal elment bennem es ra ket napra eszleltem a tejet akkor igy lehet hogy nem is estem teherbe?

2019. máj. 9. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha teherbe is estél, annak pár nap múlva még nincs tünete, pláne nem tejcsorgás.
2019. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!