Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti miket írnátok bele a...

Ti miket írnátok bele a terhes naplóba?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni egyet, és nem tudom miket írjak bele.

Vannak terhes képeim, ultrahang kepeim,hogyan tudtuk meg hogy terhes vagyok, dátumok, mikor rugott elsőnek, miket kívánok, apuka mikor érezte a rugasokat, miket kívánok.

Esetleg tippek?

Vagy valaki már készített iyet?



2019. máj. 9. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

"Vannak terhes képeim, ultrahang kepeim,hogyan tudtuk meg hogy terhes vagyok, dátumok, mikor rugott elsőnek, miket kívánok, apuka mikor érezte a rugasokat, miket kívánok."


Akkor mondjuk ezeket, ha már annyira akarsz erről naplót...

2019. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem már lehet is ilyen babanaplót kapni, amiben van "hogyan vártalak" rész, amit csak ki kell tölteni, mint pl. ide ragaszd a tesztet, x. héten ekkora volt a hasam... és hasonlók.
2019. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Lehet kapni készen is, csak töltögetni kell. Azt írd bele, amire emlekezni akarsz. Ami neked fontos.
2019. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem és abba érdemes belegondolni, hogy milyen információk érdekesek egyáltalán később. Iyken olyan dátumok engem őszintén szólva egyáltalán nem érdekelnek később,max kis történetek. Én ha ilyet vezetnék, leírnám benne az aktuális gondolataimat érzéseimet, mint egy rendes naplóba, ha anyukám ilyet vezetett volna akkor sem az érdekelne hogy február melyik napján rúgtam elsőnek, hanem hogy hogyan élte meg
2019. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!