Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem.23 éves vagyok,...

Terhes lettem.23 éves vagyok, párom 28, neki már van egy 3 éves fia. Hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés
Most volt két éve, hogy már együtt élünk, de 2,5 éve vagyunk párkapcsolatban egymással. Nagyon jó a kapcsolatunk, egyedül a gyermek anyja aki el akar onnan engem távolítani, pedig a gyerek 7 hónapos korában ő hagyta ott az apát egy másik férfiért. 65 nm-es albérletben lakunk, két szoba van. Tavaly áprilisban terhes lettem, de nagyon sok vita miatt és úgy gondolom a stressz miatt (mivel anyagi helyzet miatt párom nem akarta megtartani) elment magától 8 hetes korában... Nagyon megviselt engem, de nem mutattam ki. Félek most mi lesz a helyzet, bár az anyagi helyzetünk mostmár javult én tanulok és dolgozok is van biztos állásom, illetve páromnak is. De nem tudom mit tegyek ha nem fog most örülni neki, mindennél jobban szeretnék egy babát. Nem tagadom, akarom is, biztos hogy nem fogom elvetetni meg se fordul a fejemben. Amúgy decemberben lesz az esküvőnk a hegyekben, illetve tervezzük a babát is csak később volt tervbe, jövő télen akartam szulni. Párom nem akarta, hogy terhes legyek az esküvőn. Hogyan álljak hozzá ehhez az egészhez? Hogyan mondjam el neki hogy pozitív legyen az egész? Mit mondjak?

2019. máj. 9. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Mit mondj neki? Hát az igazat. "Józsi, átcsesztem a fejed, nem szedtem be a bogyót, gyereket várok. Hurrá."
2019. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
A gyerek vállalási döntés 2 embertől kéne hogy származzon. Attól hogy te eldöntöd hogy te gyereket szeretnél nem biztos hogy a másik is akarja sőt a te irományod alapján a párod nem akarja. Biztos hogy dühös lesz mert már 2szer is becsaptad, mondjuk lehetett volna annyi esze hogy egy ilyen nő mellett gumit húz.
2019. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem védekeztetek rendesen, akkor nem lehet nagy meglepetés hogy becsúszott a baba. Ha pedig gyógyszer vagy gumi mellett estél teherbe akkor az a baba nagyon veletek akar lenni.


A lényeg, hogy minél előbb mond el neki!

2019. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
3as vagyok! Az írásodból nekem nem derült ki hogy nem szedted be a bogyót, tényleg így van?
2019. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akart még gyereket, akkor esélyes, hogy nem fog örülni neki, de kb bármi lehet, nem lehet előre látni. A szakítástól az oromunnepig bármi bele fér
2019. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván nem védekezés mellett leszel terhes 2x.

Úgyhogy mondd meg, hogy meglett az eredménye a nem védekezésnek: terhes vagy.

2019. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom kétszer esett teherbe gyógyszer mellett. A szerencsétlen.
2019. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Most nem azért, de szerinted jó kapcsolat az, ahol nem mered rögtön elmondani? Ilyen kapcsolatba nem való gyerek
2019. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha decemberben esküvő, nem bírtad volna kivárni azt a pár hónapot??

Bár kétlem, hogy védekeztetek, de akkor is.

2019. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem attól függ függni a reakciója, hogy hogyan mondod el. Elég annyi, hogy "terhes vagyok". Mi nem ismerjük a párodat, pl. hogy mennyi foglalkozik a 3 éves fiával és mit tart rossz anyagi helyzetnek, de ha nem védekeztetek, akkor nem annyira meglepő, hogy terhes lettél és ahhoz ő is kellett.
2019. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!