Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünet lenne ez is?

Terhességi tünet lenne ez is?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok. Az utóbbi pár napban azt vettem észre magamon egy jó kis fokhagymás tejbe áztatott fűszeres rántott húsos vöröshagymás jegsalatas szendvics után, hogy iszonyatosan felpuffadt a hasam felső része. Ez azóta is velem van, van hogy így ébredek, van hogy egész napos, enni azóta csak könnyűt eszek de ez ugyanígy fennall. Nem gazosodom, nem bofogok, csak ez a feszülő hasfal van, de sehol nem olvasom hogy barkivel történt volna hasonló. Kismamák, ti tapasztaltatok hasonlót?
2019. máj. 9. 14:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudod csak azt szerettem volna szemléltetni, hogy az eddigi "natúr" ételekhez képest amiket eddig meg tudtam enni, ez meglehetősen nehéznek bizonyulhatott az emésztőrendszeremnek több okból kifolyólag is. De köszönöm, érzem az ironiadat, és remélem majd te is át fogod érezni milyen az, amikor hosszú hetek múlva ehetsz végre valami tartalmasat! Egyébként nem is értem, mi ezen a megbotránkoztató?? Gondolom te csak sózod a rántott húst, de az nekem meglehetősen unalmas. :)
2019. máj. 9. 20:10
 2/2 anonim ***** válasza:

A haspuffadas az nekem kb pozitiv teszt ota volt.

Amugy terhesen lassabb az emesztes.

2019. máj. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!