Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hány hetesen kezdett...

Nektek hány hetesen kezdett el rugni a baba?

Figyelt kérdés
Én most 20+4 hetes vagyok de még szinte semmi sem néha néha rugdosodik amikor kell wc-re mendjek de máskor nem ez baj lehet ?
2019. máj. 9. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Elso babamat 21hetesen ereztem eloszor nem napi szinten majd 23hetesen mar napi szinten. Most a masodikat varom ot mar 18hetesen ereztem eloszor nem napi szinten kb 20hetes kortol mondhatom hogy napi szinten erzem. 23hetes vagyok
2019. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy hol tapadt a lepény. Nekem első babával melső falon tapadt ott kb a 23.héten kezdtem el érezni. A másodikkal már a 18.héttől de most nem melső fali a lepény
2019. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én elsö babával 17. héten, most a másodikkal 16. héten. Pár nap után már elég intenziven és napi többször. Ma vagyok 21 hetes, és most már pár óránként érzem azért hetek óta.

Tényleg sokat számít, hol helyezkedik el a lepény. Nekem anno és most is hátsó fali. A multkor egy uh- n lemérte a doki, hogy konkrétan kevesebb mint 2 cm választja el a babát a külvilágtól (csak a méhfalam, kis izomréteg és a böröm), mondta is, hogy nem csoda, hogy intenziven érzem.

2019. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20. hét körül volt egyértelmű.


Barátnőmnek lánya született, vele majdnem végig nem érezte a rugdosásokat. Maga se értette. Természetesen egészséges baba lett.

2019. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14. héten éreztem először. Hátsó falon volt.
2019. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19+ 5 és én is ritkán érzem, inkább ha megvacsizok és utánna hanyatt fekszem de akkor se sokáig és ezt se minden nap. De eljön majd az idő mikor azt kívánod hogy bárcsak kisebbeket rúgna 😂😂
2019. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első babámat várom, 16 hetesen már határozottan éreztem egy rúgást. A 17. héten vált rendszeressé. 🙂 Boldog babavárást kívánok!
2019. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!