Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 2 hete volt meg a menstruációm, de nem volt meg úgy ahogy szokott, csak éppen éppen. És mostanában észrevettem hogy érzékenyebb vagyok a szagokra egy egy szagtol hányingerem is van,de van hogy csak szimplán hányigerem van ébrdés után. A mellem is érzékenyebb egy pár napja. Csináltam egy tesztet,de negatív lett. Erős fényben ba nagyon néztem akkor láttam egy halvány második csíkot,de azt lehet már csak bebeszéltem magamnak. Szerintetek lehet,hogy az vagyok de még nem mutatja ki a teszt? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. máj. 10. 15:24
 1/2 anonim válasza:
Mindenképp reggeli vizeletből csinálj tesztet, és akkor fogod meglátni :)
2019. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ket hete volt meg akkor kb meg cask most lehet az ovulacio szoval meg nem lehetnek terhestuneteid, bar ki tudja ha hamarabb volt es megtermekenyult a petesejt akkor viszont mar igen...ha viszont ugy erted hogy mar a multkori se volt rendes mensi mert mar terhes voltal akkor mar ki kene mutatnia a tesztnek delutanibol is szoval az kizarva szerintem…

Ha babat szeretnel akkor nagyon drukkolok Neked!!!

A tunetek mar a teljes beagyazodas elott jelentkezhetnek, nalam is igy volt...) :)

2019. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!