Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizeletsugaras Facelle...

A vizeletsugaras Facelle hajlamos csíkosodni?

Figyelt kérdés

Par napja csinaltam napkozben tesztet nedvesen mintha arnyekos lett volna vagy a csik helye nem is tudom aztan kiszaradt es lett rajta nagyon halvany csik. Csinaltam meg aznap masikat azokon semmi nem volt. Masnap reggeli elso vizelet is negativ lett. 1-2 nap mulva napkozben megint csinaltam egyet, megint ugyanez, de most kiszardva most picit erosebb lett a csik. Mivel ma neztem ra a tegnapira es ez kifejezettebb csik lett mint par napja igy ma megint nem elso vizeletbol csinaltam egyet es az megint becsikosodott.

Ez ennyire jellemzo erre a tesztre? Nedvesen mintha arnyekos lenne aztan kiszaradva csikos?


2019. máj. 11. 14:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Jah Igen legutobb rendesen megvolt.
2019. máj. 11. 16:55
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hónapban lett pont ugyanilyen száradási csíkos facelle tesztem 2 is. 3 nap eltéréssel. Szurkolok, hogy neked pozi legyen.
2019. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

En is szaradasi csikra tippelek egyebkent.

Koszonom:)

2019. máj. 11. 18:49
 14/21 anonim ***** válasza:
Én latom halványan. Szerintem csinálj egy másik fajtát.
2019. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Vettem xepilt. Reggel megcsinalom. Ha barmi lenne ami nem hiszem akkor mar az is mutatna
2019. máj. 11. 23:00
 16/21 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2019. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A facelle nem rossz teszt,nekrm bevállt.
2019. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az xepil egy nagy @ar teszt.Ha a facelle ilyen halvány,az xepil negatív lesz!
2019. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom fogtok e latni valamit mert alig lathato. Probaltam befotozni...

Nedvesen amugy latszott a csik egyik szele elesen aztan ugye szaradt es valami halvany lehelletnyi valami van rajta. Vagy legalabbis olyan.

Alavilagitva van csik. Regen ugy dontottem el hogy ha nem latszodott igazan hogy ala vilagitottam mert ez a teszt vastag es egy nem olyan eros csik meg szinte nem latszik ranezesre de megvilagitva igen. A lanyomat igy tudtam meg ezzel a tesztettel.

Szoval igazabol nem tudom mit gondoljak. Lehet fars ez is. Majd kiderul.


[link]

[link]

2019. máj. 12. 15:07
 20/21 anonim ***** válasza:
A második képen én látom.Én még mindig azg mondom másik teszt kell. :)
2019. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!