Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizeletsugaras Facelle...

A vizeletsugaras Facelle hajlamos csíkosodni?

Figyelt kérdés

Par napja csinaltam napkozben tesztet nedvesen mintha arnyekos lett volna vagy a csik helye nem is tudom aztan kiszaradt es lett rajta nagyon halvany csik. Csinaltam meg aznap masikat azokon semmi nem volt. Masnap reggeli elso vizelet is negativ lett. 1-2 nap mulva napkozben megint csinaltam egyet, megint ugyanez, de most kiszardva most picit erosebb lett a csik. Mivel ma neztem ra a tegnapira es ez kifejezettebb csik lett mint par napja igy ma megint nem elso vizeletbol csinaltam egyet es az megint becsikosodott.

Ez ennyire jellemzo erre a tesztre? Nedvesen mintha arnyekos lenne aztan kiszaradva csikos?


2019. máj. 11. 14:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelmű pozitív volt. Először végigszaladt a vizelet (átitatódott) a kontroll csík megjelent, a másik nem. Majd pislogtam kettőt, újra ránéztem, és + lett. NAgyon örültünk neki. <3 Szóval szerintem jó teszt, ár-érték arányban. Megbízható. Nem volt fantomcsík, pedig előttem egy párat korábban.
2019. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!