Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nőnek tényleg éreznie "kell"?

Egy nőnek tényleg éreznie "kell"?

Figyelt kérdés
Nekem mindenki azt mondja a környezetemben, mióta a férjemmel babát tervezünk, hogy ne izguljak, ha teherbe esek, azt úgyis érezni fogom. Meg, hogy tudni fogom, hogy melyik együttlet volt sikeres, mert egy nő ezt zsigerből érzi. Ez tényleg így van? Nekem fogalmam sincs mit kellene éreznem majd.
2019. máj. 12. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy van igy.... En most varom a masodik babat.... A teszt elott, amit keses.miett csinaltam fel nem merult.volna bennem a.dolog....
2019. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy is! Én még sírtam is a férjemnek, mert az első teszt amit csináltam negatív lett, ő meg bizonygatta, hogy szerinte márpedig sikerült én meg mondtam, hogy de tuti nem. 3 nap múlva ismételtem és terhes voltam.
2019. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 khniki ***** válasza:
89%
Fenéket kell érezni.
2019. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Orbitális hülyeség!
2019. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Az elsőt 8 hetesen vettem észre, mert “á, úgyis csak kimaradt most is” - évek óta próbálkoztunk már.


A másodiknál még ki se maradt a menzeszem, de tudtam, hogy ott van. Tünet semmi egyiknél sem, de őt tényleg megéreztem. 😊

2019. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azon a napon teszteltem amikor megkellett volna jönnie,mert furcsa volt,hogy sokkal erősebben fáj a hasam,derekam és mindig estére,mint ahogy menstruáció előtt szokott.Hamarabb is kezdődött az érzés.Más jele nem volt még akkor.
2019. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem érzed.
2019. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Az elso gyerekemmel teszteles elott lehettem par nappal, mikor meg kellett kerdeznem valakit, hogy varandosan lehet-e csinalni egy konkret dolgot. Ra is kerdezett, hogy na es vajon osszejott? Merthogy azt biztos erezni fogom. Hat en ettol a kerdestol csak ideges lettem, dehogy ereztem. Par nappal kesobb lett pozitiv a teszt. Aztan a masodikra ket evet vartunk, kozbentobbszor is erezni veltem, hogy na, most tuti, a valoban sikeres honapban meg semmi.
2019. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Coffelia ***** válasza:
77%
Baromság. Én a 9. héten gondolkoztam el rajta, amikor egy reggel annyira szédültem, hogy nem bírtam felkelni az ágyból. Olyan erős csíkom volt, hogy majdnem kiverte a szemem, előtte meg se fordult a fejemben :D
2019. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
A második babámat várom, az első is és most is az első hónapban megfogant mégis mindkettőnél azt mondtam a férjemnek tuti nem vagyok terhes, pedig már kb. fogantatás után 10 nappal szarul voltam, szédültem... 😀
2019. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!