Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden terhes nőnek, bármelyik...

Minden terhes nőnek, bármelyik hónapban látszik a hasa ruhában szemből?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
nem
2018. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Miért kellene látszódnia egy pár centis babának?

Amíg van hely bent addig nem kezd el kifelé nőni. Sokaknak még félidősen sincs kb semmi hasuk.

2018. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Egyrészt a terhesség eléjén senkinek nem látszik a hasa, sem szemböl, sem oldalról - a legtöbbnek félirösen kezd látszani.

Másrészt A nök közt is igen nagy különbségek vannak, van, akinek korábban, van, akinek késöbb lehet látni.

Harmadszor, a terhes has oldalról la´tszik inkább, szemböl csak a terhesség végefelé.

2018. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, hogy milyen alkatú nőnek és milyen ruhában. A 12. hét előtt általában nem látszik, de sokaknak még utána hetekkel sem. A többedik terhesség általában előbb meglátszik. Vékonyabb nőkön általában hamarabb meglátszik. De egyik sem olyan szabály, ami mindenkire igaz. Függ attól, hogy mennyi hely van a babának belül, mennyire erős a hasfal, mekkora a baba és mennyi a víz. A magas és vékony barátnőm például a második terhessége 28. hetében is úgy néz ki, mintha csak többet evett volna a kelleténél. Szerencsére sem a nagy, sem a kis has nem jelent problémát.
2018. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem még a terhesség végén sem látszott szemből, ha kicsit bővebb ruhában voltam, oldalról is épp csak gyanús volt. Kis hasam volt, azt is inkább fent hordtam, a régebbi csípőnadrágjaimat is simán tudtam hordani.
2018. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem. 20hetesen sem mondták meg rólam.
2018. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése. Én 20 hetesen úgy nézek ki, mint sok mindenórás, pedig nem szedtem fel sokat.
2018. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok.. Mai napig nem értem h ha ilyen kérdésre így válaszolok, mi oka van a lepontozasnak. Örülnék egy logikus magyarázatnak.

Pici vagyok, 151cm 47kg a fiam 38hetre született 2400grammal..20hetesen ő 195 gramm volt..

2018. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: vannak olyan "lények" - mert embernek nem igazán nevezhetöek -, akiknek a lepontozás az életük legnagyobb öröme. Ök az összes eléjük kerülö kérdésnél lepontoznak minden választ, ebben élik ki magukat.
2018. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De komolyan, engem is lepontoztak, mert nekem félidősen már nagy a pocakom. Ezzel most őszintén, kinek ártottam? :D Esküszöm, nem értem...bár lehet, hogy csak túl intelligensek vagyunk.
2018. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!