Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tett már meg valaki hosszú...

Tett már meg valaki hosszú autóutat terhesen? Pl Anglia-Magyarország távon?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy vezetett-e.

Azt hiszem ilyesmi csak akkor kivitelezhető ha nincs rosszullét illetve nem az elején és nem is a végén jár mert mégse lehet minden benzinkúton megállni pisilni.


2019. máj. 12. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Jelen!

Anglia ( London ) - Magyarország ( Kaposvár )

Hollandia ( Roosendal ) - Magyarország ( Kaposvár )

2019. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Brüsszel - Budapest 28 hetesen
2019. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anglia -Magyarország 8-11 héten.Vittem magammal gyömbért, ha rám jött az émelygés félre álltam és rágcsáltam egyet vagy sétáltam a friss levegőn.Hozzáteszem nem hánytam sugárba egyszer sem és nem szédültem, ha utóbbi tünetem lett volna én se indulok neki.
2019. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35. hetesen magyarország-olaszország :D én élveztem
2019. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vicky92 ***** válasza:

Üdv.!

Bocs hogy én is ide írok😊 nekem is szükségem lenne tapasztalatokra,véleményekre. 30hetes várandós lennék amikor a párommal autóznánk Németország-Magyarország távlatban,1250km.

Nővérem ellenzi,szerinte olyankor már nem kéne, rizikós. Akkor általában eljutok arra hogy nem utazok, viszont olvasom hogy a várandósság nem betegség,állapot miért ne lehetne ?stb...

Köszi ha megosztod a véleményed, tapasztalatod!😊

2019. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Németország-Magyarország 1400km,16 hetesen. Jól viseltem, nem sokszor álltunk meg, inkább aludtam. Igaz a vége felé már borzasztóan sajgott a csipőm és a fenekem, de ki lehet bírni
2019. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én nem ilyen nagy távokra mentem, de én nem bírtam az autós utakat, 18.hétig a rosszullétek miatt, utána meg csak akkor voltam jól ha én vezettem. Aztán elkezdtem parázni is az utakon, meg figyelmetlenebb lettem terhesen, ezért inkább letettem a kocsis utakról. Meg folyton pisilni kellett, nyomta a hasam az öv stb..szóval én nem bírtam se így se úgy :) de mindenki más.
2019. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vicky92 ***** válasza:

Az első trimeszteri émelygéseket leszámítva, nekem minta terhességem van.😊

Viszont 31.hetesen már nagyon nagy lesz a pocakom, félek h nagyon-nagyon kényelmetlen lesz,és megfogom bánni. 🤷‍♀️

22hetesen megtettem ezt az utat, semmi gond nem volt, kényelmetlennek sem mondanám.

Nehéz mérlegelni, dönteni.- egy kis időm még van.

Köszönöm a válaszokat!😊

2019. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!