Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kreatív hobbit lehet...

Milyen kreatív hobbit lehet űzni terhesen?

Figyelt kérdés
Mielőtt terhes lettem epoxy gyantaval készítettem ékszereket. Erről most le mondtam. Viszont már egy ideje itthon vagyok és nem tudok mit kezdeni magammal. Szeretnék a házimunkán kívül mást is csinálni

2019. máj. 13. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kötés, hímzés, horgolás, szappan vagy fürdőbomba készítés
2019. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A horgolás kötés tényleg nagyon jó. Vagy ha van lehetőséged akkor konyhakert, befőzés. Én ezektől jövök lázba :D
2019. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A szappan készítés jó ötletnek tűnik, ha nem jár veszélyekkel.

A kertészkedés is jó lenne, de sajnos nem olyan helyen lakunk hogy még lehessen oldani

2019. máj. 13. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár veszélyekkel, csinálhatsz bio, gyógynövényes szappanokat, még jót is teszel magaddal és az ismerőseiddel. Neten van sok szappanrecept.
2019. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyfűzést is lehet magasabb fokon űzni.
2019. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En festegettem (vizes alapu akril) babanak dolgokat (polc, nevtabla) nagyobb koraban logikai játékot.

Csinaltam ekszeres dobozt, pirografoztam. Hat ilyesmit...

2019. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én jelentkeztem varrótanfolyamra, nagyon klassz volt, sok fiatal, köztük anyukák. Vettem is varrógépet. Karácsonyra tudtam neszeszert, gymbaget csinálni.

Igaz nagy hassal otthon már nehéz volt szabni, de a tanfolyamon volt erre való asztal.

2019. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezenkívül örökbe fogadtunk egy kutyát és vele sétáltam illetve alapfokú képzést végeztünk a kutyasuliban. De ez cdak fanatikusoknak ajánlható 😊🐶
2019. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!