Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kreatív hobbit kedvelők ide!...

Kreatív hobbit kedvelők ide! Vélemény?

Figyelt kérdés
Régi fényképeket,belépőket...stb gyűjtök.Ezeket akarom majd egy kis "emlékköny"formájába tenni.De milyen könyvbe?Hogy rögzítsem őket?Mivel dobjam fel?Fogalmam sincs :(
2009. okt. 9. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kreatív hobbinak pont az a lényege, hogy kreatív. Ha mi mondjuk meg miként csináld, már nem lesz számodra egyedi, hanem más izlését fogja tükrözni.

Szerintem még az emlékkönyvet is csináld saját magad, úgy aztán abszolút egyedi lesz. Meg lehet dobni például azzal is, hogy még a kötését is te csinálod, és a díszítő festéket is te kevered ki.

2009. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h mondjátok meg,csak kíváncsi vagyok ki h csinálná.Amúgy meg nem szoktam kreatíkodni ez lenne az első és tapasztaltabb véleényeket olvasnék.
2009. okt. 9. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Én összedobnék egy régies kinézetű fotóalbumot, réginek kinéző papírból, képeket jegyeket a négy sarkánál beragasztva, oldalanként csak pár kép (nagyon szellősen), a képek alá a feliratok, gondolatok,vékony töltőtollal, kissé cifrázott betűkkel (amit előtte elgyakoroltam addig, amíg tökéletes nem lesz)
2009. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni oyan kis naur borítású könyvecskét, hobby boltban, s hozzá papírokat bevoni, s ott ötleteket is láthatsz: kis csipke aboríytóra, régi fénykép stb. Nézegesd meg ahobby füzetkék sorozatokat is!
2009. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amire te gondolsz, azt scrapbook-nak hívják, keress rá a neten, nagyon sok ötletet fogsz találni, hogyan valósítsd meg.

Lehet kreatív boltokban kapni speckó spirálozott albumokat, különböző méretben, formában. Ennek az a lényege, hogy mindkét oldalon spirálozva van, vagyis te vágod ketté (ott ahol akarod) a lapokat. Ezeket a lapokat be lehet vonni különböző papírokkal, sima papírragasztóval lehet bele ragasztani (pauszt ne, mert felhullámosodik), a témához illó matricákat is beszerezhetsz.

2009. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!