Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit tudnék csinálni valami...

Mit tudnék csinálni valami olcsó kézműves kreativ hobbit?

Figyelt kérdés
Táborba nekem kell valami kézművességet kitalálni ami olcsó.Gondoltam üvegfestésre,batikolásra,decopagra.Van valami már tippetek?Papírból vagy valami másból?
2011. jún. 27. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ajtó és ablakdíszeket csinálok (karton, hullámpapírból). A boltból szoktam hozni üres dobozokat és a nem mintás oldalára rárajzolom a kivágandó mintát (állat, virág stb.) figurát. Ha megrajzoltam, tapétavágóval kivágom, temperával kifestem, szalaggal, stb. díszítem.

A legtöbb mintát préselt falemezből kellene kivágni, de a kartont egyszerűbb vágni és nekem bevált.

A mintákat vagy magamtól rajzolom vagy kreatív füzetekből (Holló Barkácskönyvek, Augustus, Bastelwelt, Englisch Kreativ, Topp füzetekből) másolom.

2011. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Só-liszt gyurmázás. Egyik nap megcsináljátok a figurákat, másik, vagy harmadik nap (száradástól függően) kifestik.

Kevésbé ügyesek, vagy kicsit lustábbak nem maguk formázzák, hanem kinyújtják és süti szaggatóval kiszúrják. Pár száz forintért lehet venni állatos, virágos, stbs kiszúrókat. Ha nem kapsz, vagy nem akarsz venni, akkor kartonra rajzolsz mintákat, kivágod, azt teszed a kinyújtott só-liszt gyurmára és körbevágod.

2011. jún. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!