Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hónapja mondják hogy 5...

1 hónapja mondják hogy 5 hetes vagyok, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim márc.12 ma vagyok 9hetes és 3napos

Április 24.en voltam egy orvosnál azt mondták 5hetes vagyok(9mm petezsak?)(mensi szerint 6voltam)

Ma voltam újra orvosnál de most másiknál mert váltottam, azt mondta hogy 5hetes terhessegnek felelnek meg a meretek.(Crl.4mm) már úgy mentem ma hogy biztosan kell lennie szivhangnak, de ugye nemvolt

És mikor mondtam hogy 1honapja is azt mondták hogy 5hetes vagyok annyit mondták hogy hat pedig most 5hetesnek felel meg

Nem hittem a fulemnek. Most mit tegyek? Már nem merek reménykedni hiába biztat bárki..


2019. máj. 17. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de ha egy honapig nem fejlödött volna akkor sztem ennyi idő alatt,összeesik az embrio,vagy felszívódik.
2019. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem mondtad a dokinak??
2019. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Bármit mondtam, azt mondta márpedig ez 5hetes terhessegnek felel meg

Juni 7.en kell mennem újra..

2019. máj. 17. 18:31
 4/18 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem hogy elmegyek magán orvoshoz jövő héten
2019. máj. 17. 18:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy táblázat erről, 4mm-es crl valóban 5 hetes terhességnek felel meg.

Én a héten voltam dokinál (utolsó menstruációm Marc 19) és 11 mm volt a crl (7+4nek mondták)

Az hogy elmesz másik dokihoz szuper, viszont nem tudok igazán pozitívat mondani. Remélem minden rendben lesz írj majd mi volt a dokinal

2019. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nezd itt van: [link]

Nem kőbe vésett, de a kisfiamnál is szépen egyeztek nagyjából a méretek a korának megfelelően

2019. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen, amikor sajnos vetélés lett a vége. Ősszel, még 9 hetesen is 5 hetes méret volt szívhang nelkül. Azt mondták ha nem megy el magától, műtét kell. Végül elment.
2019. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Március 10én volt az utolsó menzim. Mivel 29 naposak a ciklusaim 5 hetesnek számolom magam. Nem értem, hogy számoltad magad 9 hetesnek...
2019. máj. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat elnéztem.
2019. máj. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem utolsó mensim: Március 13, én április 29.-én voltam először ultrahangon 6+5naposan (mensi és ultrahang méret alapján is).

Petezsák: 16 mm

CRL: 7,9 mm

Korának megfelelőnek írta le a doki, legközelebbi UH majd június 10.-én lesz genetikai vizsgálattal. (12+5 naposan)


Nem tudom a te esetben mi lehet a probléma, az orvos mit mond erre?

Visszahívott további vizsgálatra? Szerintem egy-két héten belül érdemes volna újabb ultrahang vizsgálat ugyanennél az orvosnál, hogy látható-e fejlődés.

Nekem az első UH papírra az volt írva, hogy sejthető szívműködése van az embriónak, visszahívott volna egy hétre rá megnézni, de külföldön élünk és éppen aznap tudtam csak elmenni hozzá.

2019. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!