Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve szedek fogamzásgátlót és soha egyetlen szemet sem felejtettem ki,valamint soha nem hagyom a páromnak hogy belém élvezzen,mégis kb 1 hete minden reggel hányingerem van,valamint a nap többi szakaszában is szokott,valamint nagyon húzódik a hasam középtájt,lehet hogy túlreagálom vagy túlságosan stresszelek de volt már valaki ilyen helyzetben? Május 2-án volt meg utóljára
2019. máj. 18. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél tesztet
2019. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Szinte kizárt, hogy terhes legyél.. Szerencsétlen párod pedig nyugodtan beléd élvezhetne, hiszen azért szeded azt a hülye tablettát..

Az pedig nem menstruáció, ami neked van, hanem megvonásos vérzés. De tök jó ötlet úgy fogamzásgátlót szedni hónapok óta, hogy nem vagy tisztában vele, hogyan működik.

Ennyi ésszel minek dugsz?!

2019. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
előző is de okos, szerintem már legalább 5 kérdést indíthatott itt, hogy jaj, mitől lehetek terhes, csak háromszor dugtunk gumi nélkül
2019. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
szerintem csak gondterhes vagy
2019. máj. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy terhes.
2019. máj. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,kedves második tisztába vagyok azzal hogy miért szedem,próbáltuk már úgy is,csak tudod kellemetlen érzés az amikor amikor folyik ki belőlem és nekem ez nem hiànyik,azt szerettem volna megtudni hogy volt e màr valaki hasonló helyzetben,a bunkó emberek kioktatására nincs szükségem
2019. máj. 19. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!