Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1hete elkaptam a hanyas...

1hete elkaptam a hanyas hasmenéses vírust.2 nap alatt rendeződött, de azóta is reggelente lágy a székletem, pedig még mindig diétázom. Meddig tart ez így? Meddig kell diétáznom?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Én addig diétázom, ameddig el nem múlnak a tünetek teljesen. De ez elég logikus..

Amíg nincs rendben minden (ahogy írod is) addig nyilván tartani kell még a diétát.

Probiotikumot szedj mindenképpen!

2019. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor már nem szoktam tartani a diétát, de úgyis megtudod ha eszel valami komolyabbat, ha rosszul vagy tőle, tartsd tovább a diétát.
2019. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Szedj probiotikumot meg pár napig. És azt edd amit kívánsz.
2019. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszi mindenkinek.Babanak így nem lesz baja?Hogy csak keveset tudok enni?Dokihoz nem kéne vissza mennem?
2019. máj. 20. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy lesz baja. Diétát tartani is lehet amúgy anélkül, hogy éhezz. Ilyenkor lehet enni főtg krumplit, sárgarépát, almát, gyenge nem zsíros húslevest, vagy natúr pékárut csipegetni. Azért ezeket ha eszed, még te sem éhezel nemhogy a baba aki amúgyis a te szervezetedből vonja el a neki szükséges tápanyagot.
2019. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,ez megnyugtató.Remelem már hamar túl leszek rajta
2019. máj. 20. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!