Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyermekágyas időszakra használ...

Gyermekágyas időszakra használtatok bugyipelenkát? Jessa-t használta valaki?

Figyelt kérdés

Ezt néztem, ebből 2 fajta van. Nem tudom hogy van ez,abban a 6órában cserélik alattam? :S (nem ciki pelusban?)

Utána felállás után gondolom már én csinálom.

Nem tudom melyik praktikusabb.


Ezeknél derékméretezés van, de szülés után lejebb megy a pocak hogy válasszak?


[link]


[link]



2019. máj. 22. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én használtam. Nagyon kényelmes és praktikus. A gumirozása sokat enged. L-es méretet vettem a 90 kilómra, és bőven jó volt.
2019. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Előző vagyok. Ne nadrágpelenkát vegyél, hanem bugyipelenkát. Aki nem ágyban fekvő, nem praktikus a csatolós, mert a ragasztócsíkok nem olyan erősek, hogy bírják, ha valaki jön megy.
2019. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Milyen 6 órában??

2 órával szülés után felállítottak (igaz, első szülésnél össze is estem és utána még 24 óra fekvés várt rám, másodiknál viszont onnantól jöttem-mentem). Addig viszont (sikeres felállásig) az általuk adott betét volt alattam + alátét.

Onnan hogy önálló vagy, természetesen a bugyis verzió a jó (addig meg gondoskodnak mindenhol rólad).

2019. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ohh köszi!! Akkor a ragasztósat hanyagolom. Egyébként nagyon látszik ruha alatt?(vigyek tunikát)

Én most 85 vagyok,lehet veszek L-eset,csak nem nagy és nem folyik ki.


Azért írtam a 6 órát mert akit császároznak ott úgy tudom nem emelgetheti a fejét,bár epinél is. Még nem szültem ezért vagyok ilyen buzgó :)

2019. máj. 22. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem cserélik abban a 6 órában, csak fekszel. Úgy emlékszem, eleve csak utána, miután elvittek letusolni, akkor vettem fel. Sokkal kényelmesebb a bugyipelenka, mint bármi más, én áldottam az eget, h vittem. 85kghoz szerintem elég az Mes, nagyon rugalmas.
2019. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem: [link]

A 34. hétben vagyok, úgyhogy még tesztelésre vár, de nagyon sok jót olvastam róla.

2019. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még a 30.héten vagyok,csak előre vásárolok már, ki tudja mikor jön a picur :)
2019. máj. 22. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!