Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lett a felújított...

Milyen lett a felújított gyermekágyas osztály Vácon? Állítólag átadták! Írnátok részleteket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én február 6-án láttam és mondták, hogy 11-én adják át végre. :) A gyermekágyas rész úgy néz ki, hogy van 4 db 4 ágyas szoba, 1 db 1 ágyas szoba és az egész szint az utolsó mm-ig új. A szobákban vannak kis szekrények a ruháidnak/cuccaidnak és van fürdető is, ha te magad szeretnéd fürdetni a babádat (ezt ugyanúgy a csecsemősök felügyelik).

Mindennek új szaga van és hiper-szuper-modern. A látogatók most se mehetnek be a szobába, de a csecsemős részleges van egy nagy ablak (felül lámpa) ahova oda lehet tolni a babát ágyikóstul és a látogatók kívülről (de mégis közelről) nézegethetik a babácskát.

Szerintem irtó jó lett.

Amúgy régebben 2 ágyas szobák voltak előtérrel. Akkor még az erkélyről lehetett csak megnézni a babákat... de ezen a szinten nincs amúgy se erkély.

Ja, és persze a fürdőszoba is nagyon szép. Összességében olyan, mint egy új hotel. :)

Ha meg szeretnéd nézni (nem tudom, hogy mikorra vagy kiírva), akkor gyere el március 6-án 17 órára az ingyenes szülésfelkészítő tanfolyamra - most a könyvtárban lesz. Az előadás végén fel lehet menni megnézni mindent (ha a terhesség vége felé jársz, vagy a 3. előadáson voltál, akkor a szülőszobát is meg lehet nézni -> van kádas szülésre is lehetőség).

Remélem mindent megírtam, amire kíváncsi voltál. :)

2013. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor most nincs miden szobához saját fürdőszoba?
2013. febr. 20. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!