Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken leszek 9 hetes...

Pénteken leszek 9 hetes pocis. Aggodom mert még eddig semmit nem érzek, csak néha a hasam olyan furcsa. Ugye van baba azért? Aggodom! Mit kellene ilyenkor érezni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nincsenek egyéb tüneteid (hányinger, fejfájás, émelygés, stb.) akkor igazából semmit. Ne aggódj, attól még ott a baba, csak nagyon pici. Én sem éreztem a rosszulléten kívül semmit, majd a 11. hét után kezdett el növekedeni és keményedni a hasam. Aztán majd akkor fogod jobban érezni, ha megmozdul!

Boldog babavárást!

2008. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hetesen? Semmit nem muszáj még érezni. Mozogni mozog, de azt még nem érezheted. A hasad alól elkezdhet egy kicsit gömbölyödni. Az pedig, ha nem vagy rosszul, nem jelent semmit. Nem mindenki van rosszul.
2008. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem soha semmit a hasfájáson kívül. Se hányinger se rosszullét, semmi. Most 17 hetes vagyok, és várom már mikor mozdul meg. Örülj neki, hogy ilyen könnyen viseled a terhességet.
2008. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!