Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érdemes szülni?

Hol érdemes szülni?

Figyelt kérdés

Jó, elég nem egyértelmű a kérdés elismerem. Tapasztalataim szerint rengeteg állami intézmény színvonala jóval az elvárható alatt van. Ha azt akarod, hogy emberszámba vegyenek jattolni kell rendesen vagy jársz folyamatosan magánrendelésre egy orvoshoz és nyilván alkalmanként fizetsz neki, de attól még a szülésnél a többi alkalmazott a kórházban lehet bunkó és bánhatnak veled úgy mint a kutyával, ami sajnos manapság jellemző.

Nem tartok még gyerekvállalásnál, viszont sokszor elgondolkozom a témán, hogy ha arra kerül a sor mit is tennék. Ahol lakom vidéken a helyi kórház kizárt. Pesten tudok 2 magánkórházról, ami nem jelenti azt, hogy nincs több. (Ehhez pedig azért jól ki kell nyitni a pénztárcát)

Igazából csak tapasztalatokat és véleményeket szeretnék bármilyen helyről, jót és rosszat is, csak hogy lássam mi a felhozatal.



2019. máj. 26. 06:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A Szent István kórház szerintem szuper. Mindkét gyerekemet ott szültem, a harmadikat is ott fogom.
2019. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Allami Margit korhaz is jo, korrekten ellatnak!
2019. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még 1 szavazat az Istvánra.

1 hónap múlva én is ott szülök. Terhességem alatt feküdtem is bent párszor.Soha jobbat komolyan

2019. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Szent Imrében is nagyon jó az ellátás. Nekem pl nincs fogadott orvosom, még meg sem szültem csak panaszom volt, így befektettek egy rövid időre, de így is mindenki mosolygós és kedves volt, a hajnal 3-as időpont ellenére is.
2019. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szent Imre plusz egy szavazat. 2x szültem egyszer sem fogadtam orvost, de vérprofik, ellátnak és kedvesek. Mondjuk en területileg oda is tartozom. Egyik szülesemnél sem éreztem megkülönböztetést, mikor pedig ömlött a vérem, a méhlepény nem vált le, fél pillanat alatt már toltak a műtőbe és figyelembe vették, hogy nem akarok epidurális érzéstelenítest.
2019. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Èn nem javaslok magànórházat szüléshez, mert ott ha bármi gond van, nincs megfelelő felszerelés és viszik a babát. Egyrész így nem tudjàk rögtön ellátni, a szàllítás kritikus lehet, másrészt nem biztos hogy lesz helyed mellette maradni ott ahova viszik. Nekem a Jánosban volt nagyon jó tapasztalatom, de ahogy látod több szülészetet is dicsérnek. Fogadott orvosom volt, de az ügyeletes orvos aki felvett is tündér volt, sőt a szülésznő is ügyelet volt és eszméletlen kedves volt, meg úgy általában semmi panaszom nem volt, még a takarítőnővel sem, de tényleg! 2-szer szültem ott.
2019. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. Női Klinikán szültem mindkétszer! Sose volt semmi gond, rendben volt minden. Van PIC, NIC. Sose lehet tudni, hogy ha a babád neadjisten koraszülött lesz vagy valami ellátásra lesz szükséged. Első babámat a 42.héten indítani kellett, második pedig elindult kifele a 34.héten, így nem vitték el másik kórházba, hanem ott volt velem. Még ha 2 szobával is arrébb, de ott volt.
2019. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Szent Imre!!! Nézd meg a képeket róla, színvonalas, az orvosok mind jók! 5x szültem ott, tudom, miről beszélek.
2019. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!