Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hétben kezdődik a hányinger?

10 hétben kezdődik a hányinger?

Figyelt kérdés
Eddig semmi bajom nem volt legalábbis nem vészes, de most napok óta nem hogy hányingerem van, de hányok is, reggel, este . Második babám várom, elsővel néha néha fordult elő,de nem hánytam csak hányinger volt. Azt hittem már most is meguszom, lehet hogy most kezdődik ez a rosszul lèt? Másnak 12 hét környékén elmulni szokott nem?
2019. máj. 27. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez valtozo. Nekem a 6. heten kezdodott es a 18-20. het kornyeken kezdett elmulni.
2019. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik terhesseg sem egyforma ,a lányommal 3x hánytam, és néha undorodtam szagoktól,el is múlt a 10-11 edik hétben ,most a másodikkal (nem tudom még hogy mi lesz) de már kb az 5 Héttől hányingerem volt ezért is teszteltem ,azóta meg mindig van reggeli hányingerem és napközben is rám jön, és nem bírok enni sem rendesen pedig már 15+1 hetes vagyok. Az lányommal 9 kg szedtem fel , most meg csak fogytam nem híztam,ez most ilyen..Ne aggódj nincs baj.
2019. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6- 22. hétig hánytam,szóval a bűvős 12es szám,szerintem inkább csak gyakoribb
2019. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most 9 hetesen kezdtem émelyegni, pedig azt hittem én is megúszom. Második baba, első terhességemmel is hasonló panaszaim voltak csak korábban kezdődtek, és kb 12hetesen el is múltak
2019. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt par nap emelyges nelkul, azt hittem vege van. Mostanaban este vacsora utan tor ram, es alig tudok elaludni. Olyan szagokat erzek meg amiket elotte sose, azokra napkozben is elkap a hanyinger. Remelem, hogy par het,s elmulik


10 hkm.

2019. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!