Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyérre lehet Canesten...

Aranyérre lehet Canesten kenőcsöt használni?

Figyelt kérdés
32 hetes kismama vagyok,és pár napja kijött az aranyerem,de csak minimálisan,szeretném megelőzni.
2007. dec. 7. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Canesten fertőzésre jó, esetleg megelőzésre. Inkább a Reparont ajánlom, azt szabad használni terhesen is.
2007. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A canesten gombásodás ellen jó, az aranyeret inkább körömvirágkrémmel kezeld.
2007. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem lesz jobb tőle:-) Az gomdásfertőzésre van.

Vannak kimondott aranyérkenőcsök, azokat használd inkább.-)

2007. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem az AUROBIN aranyér kenöcs bevált nagyon. Vényköteles, de tényleg nagyon hatásos és nagyon sokáig elég. Bár én ezt terhesség előtt használtam csak, de kérdezd meg a dokit, biztos lehet használni.

Szia

2007. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak olyat használj, amit szabad terhesen, mivel a végbélből sok minden felszívódik, ami árthat a terhességnek. Kérdezd meg a dokidat mit ajánl, vagy egy jó proktológushoz menjél el. Amit tudok ajánlani, hogy egy kis kamillás vízzek ecseteld és minden dolog után mosakodj meg!!!!Az nagyon fontos!!!!!Leginkább proktológust ajánlanék, e-mail-ben tudok ajánlani egy nagyon jó dokinőt én is hozzá járok.
2007. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
fuhh hát sok bajod van neked:D
2011. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!