Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól látható has 13 hetesen,...

Jól látható has 13 hetesen, másnak is volt így?

Figyelt kérdés
Azt olvasom, hogy ennél sokkal később kéne látszódnia. Én nagyon vékony vagyok, azelőtt teljesen lapos volt a hasam. Már 7-8 hét körül láttam hogy nő, bár az nyilván inkább puffadás volt. Mostanra már akkora, hogy mindenki kiszúrja. Másnak is volt ilyenkor már jól felismerhető terhes hasa? Nem bánom, csak meglep
2019. máj. 30. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már tizen négyhetesen látszott. A csípő szélességtől függ.
2019. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Mèg terhes sem voltam és azt hitték, hogy lassan szülök 😅
2019. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnél csak a 16. hét körül lett egyértelmű mások számára, most a másodiknál meg már 9 hetesen is totál egyértelmű, pedig ugyanannyi kilóval indultam neki (átlagos testalkatú vagyok).
2019. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neken is látszott ekkor, főleg a második. Szintén vékony vagyok, és alacsony is, keskeny csípővel. A másodiknál már kb mindenki rá is kérdezett ekkor.
2019. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Az első 12 hetesen, a második 10 hetesen kezdett látszani. Nulla hasizmom van kb, nem is lepődtem meg rajta. 😊
2019. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsot 30 hetesen kerdeztek. Most vaeom a masodikat. 11. Hetben vagyok. Hat... Semmi. Alacsony, es vekony vagyok. Mondjuk eros hasizommal. Alkati kerdes
2019. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En mar a most a 6. Heten latom de csak puffadok.
2019. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elsonel 22 hetesen kerdeztek eloszor ra, most a masodiknal mar 9 hetesen akkora volt, 16 hetesen meg teljesen egyertelmu.
2019. máj. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
Volt már pocim 13 hetesen, de még nem volt egyértelmű, hogy mitől. Bő pólóban pedig teljesen el tudtam tüntetni.
2019. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!