Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 naposan ez a teszt este...

6+5 naposan ez a teszt este milyennek számít?

Figyelt kérdés
Az első csík a kontrollcsík. Aggódok mert elmúltak a tüneteim.

2019. máj. 30. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyugi!!! Minden ok! Voltál dokinál, volt szívhang! A hcg lassabban ürül a szervezetből, később mutatná a teszt, ha baj lenne.
2019. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A tünetek nem múltak el csak szünetelnek. Teljesen normális, hogy hullámzó. Leszel még rosszabbul is, ne aggódj ;)

A baba szíve ha egyszer vert, akkor csak úgy ők nélkül nem áll meg. Csak ha valami élettel összeegyeztethetetlen betegsége van, de akkor, bármilyen nehéz is kimondani, inkább most menjen. Nem áll csak úgy ok nélkül meg a szíve

2019. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek jönnek mennek egyik nap semmi bajom nem volt másnap hajnalba meg rosszullétre keltem. Az sem törvényszerű hogy valaki hány az első trimeszterben, én pl a 2. trimeszterbe kezdtem el hányni és kicsit rosszabbul is viselem pedig azt hittem az első pár hét lesz a rossz hát nem :/ És nem a rosszullétektől fejlődik jól a baba.
2019. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!