Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák és akik nemrég...

Kismamák és akik nemrég szültek (esetleg emlékeztek a terhességetek ezen részére) mennyire igazak a kívánósság sztereotípiák?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallani, hogy a várandósok irtó fura dolgokat össze tudnak enni. Mustáros-oreo, tejszínhabos savanyú uborka stb.

Tényleg esztek/ettetek ilyeneket vagy ez csak "urban legend"?

Előre is köszi a válaszokat!😘



2019. máj. 31. 23:41
1 2
 11/19 Fiatallányka ***** válasza:
70%

Nálam volt ilyen... Nekem kb. 2 naponta pirítós a reggelim, tejföllel és banánkarikákkal a tetején... 🙈


Valamint az ecetes almapaprika megy még, de az mindenhez (a párom az aranygaluskánál akadt ki teljesen rajtam) 😂

2019. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekem meg állandóan hányingerem van és rá sem tudok nézni pár ételre amit ezelőtt szerettem. Most csak sosat ennék. Zöldséget,kukit ,mindent úgy eszek,hogy nyomok rá egy kiló sós papikakremet
2019. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Mindenkinek ment a zöld kéz :)

#8 nálam az alap kulináris ínyencség szokott lenni ><

2019. jún. 2. 08:37
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Urban legend :) semmi össze vissza kutyult kaját nem kívántam, ellenben például sok gyümölcsöt igen
2019. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elején a citromot kívántam nagyon. A végén meg a benzint :O nyilván a benzint azért nem kóstoltam meg... :D
2019. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nekem az első trimeszterem nagyon brutális volt, végig egész nap hánytam meg rosszul voltam, de szerencsére az áfonyát, banánt és a répát meg birtam enni. Azóta enyhült a rosszullét, maradtak a tényleges reggeli rosszullét, pedig 21 hetes vagyok már. Szerencsére ilyen fura kombinációkat nem eszek, olyan viszont van, hogy például sós mogyoróra gond nélkül eszek savanyú gumicukrot, aztán pedig újra valami sósat, pedig ilyesmi nálam nem fordult elő régen, sosem tudtam keverni. De a fent említett furcsa kombináció nem fordult elő. Én azért úgy gondolom,hogy ez akarat kérdése is. Nekem pont olyan lehetetlen a nutella ubival kombináció, mint a zöldalmás clin ablaktisztító elfogyasztása. Kinek mi. 😉
2019. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
mikróban olvasztott fehércsoki - kovászos ubival :)
2019. jún. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem első terhességem, nem is kötöm a baba neméhez az evési szokásaimat.

Amit nagyon kívánok az a kelkáposzta főzelék, főtt krumpli sóval, csalamádé és a zöldséges krumpli fehérpaprikával. 😊

Másra nem nagyon tudok rá nézni, a korábban imádott sültkrumpli, húsleves, szaftos húsok meg bármilyen sült vagy rántott hús nem menne le a torkomon. Legutóbb a kókusz zsírban sütött krumpli szagától hánytam. A tejszeletekre se tudok ránézni. Érdekes mert előtte mindet szerettem.😀

2019. jún. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sült lilahagyma epres joghurttal :D
2019. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!