Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor jött elő a kívánós...

Kinek mikor jött elő a kívánósság? Volt valami extra kombótok?

Figyelt kérdés

A 10. Hetet taposom, és úgy érzem a savanyú káposzta lett az én "barátom". Bármikor bármihez bármennyit meg tudnék enni belőle :D

Tegnap pl kapucsínó ivás közben eszegettem :D


2018. szept. 7. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lekváros, csípős snack kolbász.
2018. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Egyik terhessèg alatt sem volt ilyen, vagyis, egyszer úgy véltem, hogy jó illata van a rántottának amit amúgy utálok és szerintem rohadt büdös - gyorsan kiszellőztettem és éltem tovább az életem.
2018. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Semmi extra kívánságom nem volt a terhességem alatt, ami egy picit furcsaság volt, hogy a krumplit is krumplival ettem volna állandóan azt kívántam az utolsó 4 hónapban. Meg is látszott a felszedett kilókon :)
2018. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A savanyú káposzta nálam is sztár volt de fekete olajbogyóval. Undorító módon kívántam mindkettőt, az olajbogyóból volt hogy leültem és egy egész üvegnyit megettem pedig akkor bontottam és majszoltam mellé a káposztát. :D Illetve kívántam a csokifagyit amit egyébként egész életemben ki nem állhattam. Miután megszületett a lányom soha többé nem ettem csokifagyit. :D
2018. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Furcsa kombóm nem volt, de első terhességemnél folyamatosan sütit ettem volna,minél krémesebbet,annál jobb. Pedig nem szeretem a sütiket,főleg nem a töményeket. A mostani terhességemnél a sültkrumpli ketchuppal,és a mekis csoki öntetes fagyi a legjobb barátom. Meg a nyár elején folyamatosan a dinnyét kívántam.
2018. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Amikor terhes voltam a 3. gyereknél:


Nálam a savanyú, ecetes, erős almapaprika.

Bármikor, bármennyit, bármihez, akár magába is.

Nagy kávés+kólás vagyok, de egyiket sem bírtam meginni akkoriban.

Tejföl+kifli kombó az első 3 hónapban reggelire nem maradhatott ki:D és az elmaradhatatlan banán.


Az 1.gyereknél a citromfagyi volt a nyerő-bármikor bármennyit, pöttyös túrórudi csak az étcsokis. Meg a Carbonara spagetti, rakott kel, Heck.


Ezeket 1 héten egyszer tuti kellett csinálni.


A 2.-nál meg ezeknek a keveréke+csoki+eper

2018. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes vagyok

Második baba lesz az en mostani barátom a savanyugumicukor.

2018. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
túrórudi paradicsommal.:)
2018. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben a mézes kenyér és a kakaóscsiga volt a mindenem, a második trimeszterben a gyümölcs és a csípőspaprika, a harmadikban az édességet kívánom, de diabétesz miatt diétázom kell, így írom a listát, hogy ki mivel várjon szülés után (pl anyósom mézeszserbóval, anyum szilvásvombóccal😀, barátnőm nutellás palacsintákat, stb)
2018. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Eleinte savanyu kaposzta,koviubi barmi ami savanyu/sos plusz oszibarack barhol,barmikor.

Aztan most a vegen tejfolos kenyer pirospaprikaval es citrom magaban🙄

2018. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!