Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején járó kismamák...

Terhesség elején járó kismamák, ti mennyire fáradtok?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél nem volt ilyen, de most már este 8-kor tudnék aludni, délután pedig már alig bírok valamit csinálni. Remélem ez azért változni fog a terhesség előrehaladtával.
2019. jún. 2. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hasonlóan vagyok én is. Igaz az is, hogy mikor az első gyerekemet vártam nyugodtabb volt alapból minden. Most 7 órakor indulok reggel gyalog egy három évessel, aki a dackorszak sűrűjében van. 14 óráig dolgozok, majd megyek érte. Bölcsi után játszótér, udvari játék, játszóház stb. mikor mit szeretne. Hazaérünk házimunka mellett szórakoztatom. A férjem 18 óráig dolgozik. 21 óra körül alszik el a kisfiunk, utána még kettesben fent vagyunk. 23-24 óra között alszunk el. És mostanság még fel is ébred a gyerkőc, hogy szomjas, melege van, nem találja az alvókát stb.
2019. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Pont ezzel kapcsolatban keresgéltem az interneten. Én szerdán már a 12. hetet töltöm.

Kb. 6. héttől 9. hétig majdnem végig aludtam. Igaz dolgozom is mellette fizikai munkát, máskor is elfáradtam nagyon. Utána volt egy másfél hetes tünetmentesség, elég aktív voltam. Most egy hete meg megint sokat alszom, minden délután vagy 2 órát. Kaptam még a 9. héten vas tablettát, akkor segített, most is szedem folyamat. De egy hete feszűl nagyon a hasam meg a melleim is nagyon fájnak. Úgyhogy szerintem ezért alszom annyit.

2019. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló, minden elismerésem. Nekem perpill a házimunka is gondot okoz. Persze elvégzem két alvás között. :D

Nehéz munka mellett, nekem muszáj néha 9-10 órát maradnom.

2019. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Delutan nagyon ram tor az almossag minden nap. Most kezdem a 7. hetet, de ez csak rosszabbodik egyelore. Ma nem is dolgoztam, de total ko voltam.
2019. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. babát várom, 11+5 hkm vagyok. Az első terhesség alatt csak az utolsó hetekben voltam fáradékony. A másodiknál hullámzó volt, volt hogy 2 hetet pörögtek, és utána 2 hétig aludtam volna.

Most a harmadik babánál a 8ik hétig hulla fáradt voltam, utána 2 hétig minden szupi volt, és most megint. Tegnap és ma dél körül is szundikáltam majd 2 órát a gyerekekkel. És még mindig tudnék aludni. Mondjuk most a front meg a fejfájás is rátesz.

2019. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Első terhesség 7+5 hetes vagyok este alig varom hogy aludjak nagyon almos vagyok soha nem aludtam délután most szinte minden nap remélem változik
2019. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már a második trimeszterben vagyok, de én az első 3 hónapban teljesen használhatatlan voltam, az az időszak mintha kiesett volna az életemből. :D délután már alig vártam hogy induljak haza aludni, ha meg elindultam azt éreztem hogy mindjárt összeesek. Nem is tudom a teendőimet hogy sikerült ellátnom :D de a férjem estig dolgozik, így addigra valahogy összeszedtem magam,

Ez nekem kb eltartott a 14. hétig, azt hittem már sose lesz jobb, de szerencsére azóta visszatértem :D

2019. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!