Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy a nőgyógyász 9...

Normális hogy a nőgyógyász 9 hetesen vizsgált utóljára es 22 hetesen kell meni a következőre?

Figyelt kérdés
A a 12 és 18 kórházi genetikai ultrahang miatt .
2019. jún. 3. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A protokoll szerint 3 kötelező uh van. 12, 18-20, illetve a 30-32. héten. 9 hetesen a 12 hetes uh még nagyon korai volt szerintem.
2019. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Magyarországon? Mert itt általában 4-6 hetente kell a nőgyógyászhoz terhesgondozásra járni, plusz ugye a genetikai UH-k ha a dokidnak nincs hozzá gépe vagy szakképzettsége.

Ha külföld, akkor passz. Sok helyen kb csak szüléskor találkozik a várandós és az orvos, akkor is csak abban az esetben ha császárra kerül sor....

2019. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem... Ha a 12 és 18.hetire magán klinikara mész, akkor igen, normális hogy a dokival nem találkozol előbb

Ha sehova nem küldött a 9 és 22 hét között az nem oké

2019. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Ha a korhazban csinaljak a 12 es 18 hetit, mikor mennel meg hozza? Ha magan doki biztosan megnez barmikor ha aggodsz, de szuksegesnek nem szukseges.
2019. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Leesett hogy nem magán úton nézik a 12 és 18.hetit hanem a kórházban... Ha bármi baj van ők úgyis mondják, de amúgy a dokihoz külön nem kell így menni. Úgyhogy normális igen... Az meg hogy kézzel nem vizsgálnak meg közben az egy dolog, annak inkább örülj
2019. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!