Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méretbe nektek hányadik hétig...

Méretbe nektek hányadik hétig volt jó, a farmernadrág, póló, pulcsi, trikó?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 11:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
93%
Én még csak most vagyok a 6. hétben, de kigombolt nadrággal ülök egész nap. A felsőruházattal még nincs gondom.
2019. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
A 14. héten már új ruhákat kellett vennem, gumis derekúakra váltottam, és bő felsőkre. Most nyárra inkább lenge szoknyákban élem a hasnövekedős időszakot.
2019. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is nyomta a hasam a 6.héttől a nadrág.Akkor már nem vettem fel farmert.
2019. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Az elsőnél a 14. Héten még be tudtam gombolni a farmerem, de már nagyon szorított, nem volt jó. A másodiknál a 13. héten már össze se ért. A felsök a 16. hét körül lettek már túl szűkek vagy túl rövidek. Alacsony, vékony, keskeny csípőjű nő vagyok, nagyon hamar elkezdett nőni a hasam, és látszott rajtam a terhesség már korán. A második babánál konkrétan vigyáznom kellett a 12 hetes uh előtti 1-2 hétben, nehogy kiszúrják, mert kerekedett már a hasam. Így is volt, akinek feltűnt. Az elsőnél csak 14 hetesen kezdték észrevenni.
2019. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
A 33. hétig hordtam a magasderekú 34-es sima farmeremet. Utána már csak a régi 38-as volt kényelmes de az végig jó volt. A felsők mindegyik jó volt végig. Nem volt egy terhesruhám sem, kicsi pocakom volt.
2019. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

37 hetes vagyok, de a nadrágomat még simán elhordom most is, bár az övem kb a 16. héten már kivettem belőle.

Kismama pólót viszont kb a 26. héttől hordok, mert a régiek már idétlenül álltak ahogy nőtt a hasam.

Egyedül a melltartóim azok amiket az első trimeszterben 2 számmal nagyobbra kellett cserélnem.

2019. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Atina2018 ***** válasza:
97%
9 hetes vagyok de már nem kényelmesek a nadrágok, hála istennek itt a jó idő, lehet egyberuhát hordani, a legkényelmesebb.
2019. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Második terhességem, de az el onel is ez volt. Már az elején 7.8heten kényelmetlen volt minden nadrág, vettem is kismama farmert. A felsok tovább, de az sem sokáig.
2019. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes terhes vagyok, második baba, de még nem érzem kényelmetlennek a nadrágjaimat.
2019. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség még nem látszitt de a harisnyát nem tudtam elviselni.


Van amelyik 25. Hétig jó volt

Van amelyik már a 13. Héten kényelmetlen.


Polót derékmelegítővel egy ideig visekhem


Hosszított trikó 32-33. Hét után mutatott rosszul( feljebb lett az eleje)


Egyébként alig volt kismamaruhám... Sok szoknyát, egyberuhát hordtam, ami szabásából kifolyólag jó és csinos volt....


Most nem dolgozom( gyed) ezek bután néznének ki...

Plusz a télre esik majd a nagypocakos rész, magam sem tudom hogy lesz...



Kismamaruhából, farmerből stb ugyanakkora kellett, mint amúgy

2019. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!