Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+2 hetes terhes vagyok es...

18+2 hetes terhes vagyok es az utobbi 3 napban eleg sokat szur es nyilal a hasam, ez normalis? A huvelyemben is erzem ezt az eros nyilalo fajdalmat, ez nem okozhat valami gondot?

Figyelt kérdés
Az orvosom nyaral es csak 6 nap mulva megyek hozza, akkrtol rendel ujra. Menjek be az ugyeletre?

2019. jún. 6. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális amennyiben nem jár vérzéssel vagy erős görcsökkel.

Nyúlnak a szalagok,tágulnak a csontok..ne aggódj

2019. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem gorcsolok, viszont olyanokat nyilal a huvelyembe mintha egy kes dofnenek belem ☹
2019. jún. 6. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen ismerős.

Én 36 hetes vagyok és már a 15.héttől érzek ilyeneket de már nem parázok rá,mert sokaktól hallom,hogy mi a normális és mi nem :)

2019. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! Probalok en sem parazni, csak neha nehez nyugodtnak maradni, foleg mikor nem akar szuni a fajdalom. Arra is gondoltam, hogy lehet hugyuti fertozesem lehet, mert ma eleg surun jartam a wc-re es most egy oraja mind a 3 alkalomkor mikor mentem akkor nagyon nyilalt a huvelyem.
2019. jún. 6. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
En meg csak a 7. hetben vagyok es nekem is ez volt, bar csak a hasamban. A doktorno kinevetett, hogy nincs semmi baj, no a mehem. Ha nem verzek, ne is parazzak. De nekem is olyan volt, mintha kest vagtak volna belem.
2019. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem hugyuti fertozesem van, volt mar egy par eve es visszagondolva ugyan ilyen panaszaim voltak. Alhasi szurkalas, pisileskor nyilalo erzes a huvelyben es mostanra mar a derekam is fajdogal.
2019. jún. 6. 23:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont még ma menj el urológushoz és majd írj mit mondott
2019. jún. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal, ultrahang, vizelet teszt, ver, orakat bent voltam a klinikan. Mindent rendben talaltak, annyi magyarazat van a fajdalmaimra es a suru vizelesre, hogy no a mehem es mivel hatrahajlo is ezert en erzekenyebb vagyok es nekem fajdalmas. Azt mondta hogy ne faraszam le magam es pihenjek tobbet
2019. jún. 7. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Na látod :)

Ezekután sokszor lesz majd ilyen erősebben is,úgyhogy ne ijedj majd meg.

Boldog babavárast :)

2019. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Alapbol nem vagyok ilyedos, de tobbszoros vetelo vagyok es meg egyszer sem jutottam 10 hetnel tovabb. Mivel erosebb fajdalmam volt es elterobb az eddighez kepest igy egy picit beparaztam.
2019. jún. 7. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!