Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező elmenni fogászatra,...

Kötelező elmenni fogászatra, haziorvoshoz cukorterhelésre? Vagy csak ajánlott? Ha kihagyom nem jár a családi vagy mi?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 12:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarsz elmenni?


Csak mert ennél sokkal több kötelezettséggel jár ám a gyerekvállalás.

2019. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
69%
en csak a cukor terhelesre mentem. a vedononek kell a konyvbe ,de en mindig mondtam,hogy nincs idopont stb. utana vegul nem lett oda irva semmi.. nincs jelentosege a csaladiban
2019. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

Igényes ember félévente jár fogászatra eleve. inkább örülj, hogy ingyen elmehetsz és nem rohad ki a fogad.

Egyébként nem, nem köteleznek semmire.

2019. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
26%
Én sem mentem el, pajzsmirigy problémáim vannak, az orvosom diabetológus is. Állandóan ellenőrzésre járok, nem fogok plusz egy vizsgálatot a védőnő miatt megcsinálni.
2019. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nincs rossz fogam ,1db lyukas sincs, a háziorvosnál mindig rengetegen vannak és csak azért üljek be hozzá ,hogy kitölcse a kiskönyvem .Van egy másfél eves lányom tőle venném el ezt a kidobott időt időpocsékolás.
2019. jún. 7. 12:30
 6/39 anonim ***** válasza:
40%
mier rohadna ki a foga?? akkor mar biztos elment volna fogaszatra a kerdes feltevese helyett
2019. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
64%

A fogászat magad miatt kéne, aki igényes, terhesslg nélkül is évente elmegy fogkőleszedésre és egy kontrollra. Nem tudom, te melyik táborba tartozol, de remélhetőleg nem a kellemetlen lehelletű, lyukas fogú ápolatlanokéba.

A cukorterhelés a babád egészsége miatt nagyon fontos. Ugyanis ha van terhességi diabéteszed és nem kezelik, bele is halhat.

2019. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
56%

de igenyesek vagytok :D az igen.

akinek jok a fogai minek jarjon fogorvoshoz?

2019. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
45%
Cukor terhelésre, háziorvoshoz mentem. Fogászatra azért nem, mert előtte egy hónappal voltam és ezért időpontot kérni és várni, hogy pecsételjen egyet, amikor egy hónapja jártam nála. Hülyének is nézett volna a doki. Mondtam is a védőnőnek, aki mondta, hogy oké. Jár minden, a védőnőtől kell igazolás, hogy jártál hozzá terhesgondozásra az orvostól azt hiszem 4 pecsét kell és jár minden.
2019. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Hát igen most lehet pocskodniázni ide is gyűlt a sok banya !
2019. jún. 7. 12:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!