Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező elmenni fogászatra,...

Kötelező elmenni fogászatra, haziorvoshoz cukorterhelésre? Vagy csak ajánlott? Ha kihagyom nem jár a családi vagy mi?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 12:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem,hogy a 'kitölcse' válasz lehet minden kérdésre...
2019. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
84%

Az hogy van egy másfél évesed, azt miért érzed kifogásnak? Miért baj ha 2 órára valaki más vigyáz rá?


A cukorterhelés különösen fontos lenne, ugyanis azt nem magad miatt teszed.

2019. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%

Semmi sem kötelező. A vizsgalatok ajánlottak csupán. A csaladipotlekot emiatt nem fogják megvonni. A védőnőnél/terhesgondozason való részvételt jutalmazzák csak az egyszeri anyaságival, illetve ugye ha nem m3sz, annak hiányával.

Amúgy a fogászati vizsgálat 5 perc, a háziorvos szintén és mindkét h3lyen működik az időpont kérés.

2019. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
88%

“ Kitöltcse”


Nincs tobb kerdesem.

2019. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
79%
Én terhesseg előtt pár hónappal tömettem be a lyukas fogaimat, terhesen nem láttam szükségesnek, hogy újra elmenjek. Senki nem kérdezte, hogy miért nincs pecsét a kiskönyvben. Viszont a háziorvoshoz szerintem el kellene az EKG miatt..és a cukor eredményt is hiányolni fogják a terhesgondozáson..
2019. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%
Látom nem csak nekem szúrt szemet a kitölcse szó. Ez mindent elárul. Ja, meg persze a családin való aggódás is :D !
2019. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, kitöltcse..bár így se jobb :) .

Utolsó voltam.

2019. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%

Nme vagyok banya. De ha nem mentem volna el fogászatra, nem derült volna ki a súlyos fogínygyulladásom, amiről a fogorvos azt modnta, hogy akár koraszüléshez is vezethet, mert más tünetem nem volt, mint a néha-néha kicsit vérző fogíny, amiről meg a védőnő azt mondta, hogy terhesen normális.


Ha nem mentem volna el cukroterhelésre, nem derült volna ki, hogy napi négyszer beadott inzulin kell ahhoz, hoyg normál értékek között tartsam a cukraimat, mert ezzel sem volt smemi tünetem.


Lehet, hogy a vizsgálatokra szánt időt a nagyobbik gyerekeimtől vettem el, de nekik ez meg sem köttyant ahhoz képest, amit a kicsivel tettem volna, ha nem kezeltetem a kiderült problémákat.

2019. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
60%

Aki nullára pontozta a válaszomat, legyen kedves megindokolni.


1,Magyarorszagon nem létezik kötelező vizsgalat terhesseg alatt. Csak és kizárólag ajánlott van. Aki szerint van kotelezo, legyen kedves linkelni a torvenyt.


2, A terhesség alatti vizsgálatoknak nincs köze a csaladipotlekot.


3, Az egyszeri anyasagimsegely az egyetlen olyan anyagi juttattas, ami a terhesgondozashoz van kötve.


4, A fogorvosi vizsgálat 5 perc, lehet időpontot kerni.


5, A háziorvosi vizsgálat szinten 5 perc, ugyan Csak lehet időpontot kerni.

2019. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
80%
Attól rinyálsz, hogy nem kapsz elég családit? Attól nem rinyálsz, hogy a rossz vércukraid miatt a babádnak súlyos egészségkárosodása lehet? Te aztán tényleg marha jó anya lehetsz.
2019. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!