Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt menstruáció előtti...

Nem várt menstruáció előtti napon való görcsölés lehet a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy valaki tapasztalt-e alhasi görcsölést (hol erősebben, hol nagyon enyhén, szinte elmúlóan) a nem várt menstruáció előtti napon úgy, hogy aztán abból később baba lett?

Ha minden igaz, 13 nap telt el az ovulációm óta, lehetséges, hogy ilyen későn érződik a beágyazódás (úgy tudom, hogy 7-12 napon belül történik általában)?

Vagy ez a menstruáció előszele?

Elég pontosak a ciklusaim (31 naposak), és ha a menstruáció előtti görcsölés megjelenik, nem szokott már elmúlni addig, amíg meg nem jön. Ezért is furcsállom a helyzetet.

Köszönöm a tapasztalatokat! :)

26/L



2019. jún. 7. 16:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
23%
Minden lehet! csak menjél már át az egészség vagy a szex rovatba.
2019. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Jaj, véletlen írtam ide. Köszi, hogy szóltál!
2019. jún. 7. 16:47
 3/43 anonim ***** válasza:
Nekem pms tüneteim voltak két nappal a nem várt napja előtt és mégis terhes voltam. De mindenkinek más, akár lehet nálad is ez az oka, de lehet más is. Pár nap múlva kiderül ;)
2019. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm a válaszodat! :)

Te mikor teszteltél pozitívat?

2019. jún. 7. 22:21
 5/43 anonim ***** válasza:

Általában 25 naposak voltak a ciklusaim,de az elmúlt ápr hónapban többször 23.

Így a 23. reggelen teszteltem de negatív lett és végül a 25. Nap nagyon halvány. Az együttlét után ez csak a 12. nap volt, szóval korán, de hát nekem ennyire rövid volt a ciklusom, ezért mertem megpróbálni

2019. jún. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Én nem várt előtt egy héttel kezdtem görcsölni, csak annyival volt másabb, hogy nagyon fájt. De igazából nálad szerintem még bármi lehet.

De drukkolok, hogy baba legyen! :)

2019. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot! :) Én is nagyon szeretném, hogy baba legyen! :)
2019. jún. 8. 11:00
 8/43 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz?
2019. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Ma kellene megjönnie, szerencsére még semmi :)

Szerintem még várok egy-két napot és kedd körül tesztelek. Nagyon bízom benne, hogy n jön meg addig :)

2019. jún. 8. 11:50
 10/43 anonim ***** válasza:
Kemény vagy :D én nem bírtam kivárni.
2019. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!