Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt menstruáció előtti...

Nem várt menstruáció előtti napon való görcsölés lehet a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy valaki tapasztalt-e alhasi görcsölést (hol erősebben, hol nagyon enyhén, szinte elmúlóan) a nem várt menstruáció előtti napon úgy, hogy aztán abból később baba lett?

Ha minden igaz, 13 nap telt el az ovulációm óta, lehetséges, hogy ilyen későn érződik a beágyazódás (úgy tudom, hogy 7-12 napon belül történik általában)?

Vagy ez a menstruáció előszele?

Elég pontosak a ciklusaim (31 naposak), és ha a menstruáció előtti görcsölés megjelenik, nem szokott már elmúlni addig, amíg meg nem jön. Ezért is furcsállom a helyzetet.

Köszönöm a tapasztalatokat! :)

26/L



2019. jún. 7. 16:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Vajon a görög városkában nyaraló hozzászóláónál hogyan alakult ? Mindkettőknek szorítottam
2019. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Köszönjük a sok drukkot!😍 Arra én is kíváncsi lennék, hogy a Görögországban nyaraló lánynak sikerült-e azóta? :)

Én Mono tesztet használtam, de csak azért, mert ez volt a legolcsóbb (700-800 ft-ért 3 db), viszont néhány nap múlva meg szeretném majd ismételni egy olyannal, ami azt is kiírja, hogy hány hetes vagyok :)

2019. júl. 12. 17:28
 33/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok! ☺️ Itt vagyok! (Görögországban nyaraló lány)

Szívből ❤️ gratulálok a pozitív teszthez!!

26-os hozzászólás volt még az enyém, nekem, múlt hónapban 6 napot késett, 35.ciklusnap negatív lett az x-epil tesztem és másnap reggel megjött.

Most, ma vagyok a 30.ciklusnapon, reggel teszteltem, de...nem kellett volna, nagyon nagyon kétséges. Facelle 10-es teszt extra halvány lett, de annyira, hogy fotózni sem tudtam, én ezt még negatívnak könyvelem el...de reménykedem 🍀

2019. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 💓 Hú, nagyon-nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg és erősödjön az a 2. vonal!!!😍 Majd írj, ha tesztelsz még, kíváncsi vagyok!
2019. júl. 12. 19:05
 35/43 anonim ***** válasza:
Hajrá!! A heteket kiíró teszt teljesen felesleges, magad is ki tudod számolni, hogy kb hány hetes vagy. Az előző menstruáció kezdete a kiindulási pont, ahány hét eltelt azóta, annyi hetes vagy. Az orvos is ezt fogja számolni elég sokáig, ha nagy az eltérés később esetleg korrigál pár napot. A pozitív teszt az pozitív. Nekem az első annyira halvány volt, hogy mikor először ránéztem még nem volt semmi, és fél perc múlva viszont egyértelműen ott volt de nagyon halványan. Naponta teszteltem utána, hogy erősödjön. Drukkolok :)
2019. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Lehet nem kell többet tesztelnem...😔 állandósult a derékfájdalom és a reggeli együttlét óta minimálisan, de maszatolok. 🤔🍀
2019. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!

Nekem sajna megjött ma reggel..😒 nem baj majd legközelebb 🍀

Kérdező, majd megírod mi volt a dokinál? ☺️😘

2019. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Fel a fejjel! Mióta próbálkoztok?
2019. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Még csak ez volt a 2. próbálkozós hónapunk.
2019. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Nekünk fél év alatt sikerült, és ez az átlag ami korosztályunkban állítólag. Úgyhogy tényleg ne keseredj el ;)
2019. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!