Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt menstruáció előtti...

Nem várt menstruáció előtti napon való görcsölés lehet a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy valaki tapasztalt-e alhasi görcsölést (hol erősebben, hol nagyon enyhén, szinte elmúlóan) a nem várt menstruáció előtti napon úgy, hogy aztán abból később baba lett?

Ha minden igaz, 13 nap telt el az ovulációm óta, lehetséges, hogy ilyen későn érződik a beágyazódás (úgy tudom, hogy 7-12 napon belül történik általában)?

Vagy ez a menstruáció előszele?

Elég pontosak a ciklusaim (31 naposak), és ha a menstruáció előtti görcsölés megjelenik, nem szokott már elmúlni addig, amíg meg nem jön. Ezért is furcsállom a helyzetet.

Köszönöm a tapasztalatokat! :)

26/L



2019. jún. 7. 16:40
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Muszáj, mert 2 napja csináltam egyet kíváncsiságból (én sem bírtam várni :D ) és negatív volt, úgyhogy nem szeretnék még egyet ellőni feleslegesen. Biztosra megyek :P Addig meg reménykedem, hogy nem jön meg :)
2019. jún. 8. 14:11
 12/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnapra nem vártam, ma picit görcsölgetek. Tegnap reggel csináltam egy one step tesztet, amin elég hamar megjelent a 2. Csík halványan, de nem tudtam eldönteni, hogy tényleg az e, vagy a reagens helyét látom, pár óra múlva a csík még halványabb lett...

Persze ez az egy tesztem volt, és külföldön nyaralunk... úgyhogy most várakozok...vagy megjön, vagy nem, de akkor az első utam a tesztvásárlás lesz 😂

Egyébként a pms és a terhesség jelei/tünetei hasonlóak...sajna nem lehet őket megkülönböztetni.

2019. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Pedig ha van csík, az pozi. Az normális, hogy elhalványul, rá is van írva milyen időtartamban értékelhető. De ha nem bízol benne, külföldön is lehet bármelyik gyógyszertarban tesztet venni. Szorítok csajok
2019. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen a drukkot, olyan izgatott vagyok már 😍 kedves utolsó előtti: neked gratulálok a pozitív teszthez!!!💓

Alig bírok már várni 🥰

2019. jún. 8. 19:50
 15/43 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Teszteltél már? 😊 Megy a drukk!!! (én még nem találtam gyógyszertárat a kis görög városkában, ahol nyaralunk, de még mindig nem jött meg. 😁😊
2019. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Hú, akkor neked is nagyon nagy drukk!😁

Nem bírtam ki, csináltam ma reggel tesztet, 25-ös érzékenységű X-epil-t, de negatív lett 😭 viszont még mindig nem jött meg

2019. jún. 9. 11:29
 17/43 anonim ***** válasza:
Én tízes tesztet vettem, azzal lett halvány pozitív anno mint fentebb írtam. Amíg nem jön meg, reménykedhetsz :)
2019. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

X-epil nem a legjobb, ráadásul 25ös...nem a legérzékenyebb. Szerintem vegyél 10-est, és másik márkát. Vagy akár vegyél 2 különböző márkájú tesztet.

Megy a drukk!!!! 😘

2019. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Rendben, pár nap múlva megismétlem egy 10-es érzékenységűvel :) Predictor Early-ről van nektek tapasztalatotok? Jókat olvastam róla.


Még annyi "tünet" lett azóta, hogy míg az utóbbi néhány napban totál száraz volt a hüvelyem (a bugyin sem maradt semmi), addig a ma reggeli wc-zésem során egy nagy adag fehér folyás került a wc-papírra, olyan volt, mint a testápoló. Ez nem tudom, hogy jelenthet-e valamit, főleg, hogy a tünetek is mindenkinek mások de azért gondoltam, leírom :)


Nagyon köszönöm nektek a drukkot csajok, aranyosak vagytok 🥰

2019. jún. 9. 13:27
 20/43 A kérdező kommentje:

Na csajok? Mi a helyzet nálatok?😊

Nekem egyelőre még mindig nem jött meg 😍 valószínűleg holnap reggel tesztelek egyet Predictor Early-vel🤗

2019. jún. 11. 09:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!