Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 tuhegynyi ver, ami nemtudom,...

1 tuhegynyi ver, ami nemtudom, honnan jott. Menjek megis az ugyeletre?

Figyelt kérdés
Tegnap este lebororvaltam odalenn, nagyon picit megvagtam magam, egy kicsit vereztem is. Ma reggel torleskor volt egy icipici piros ver a papiron es megijedtem. Honnan tudjam meg, h honnan kerult?
2019. jún. 9. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Hányadik héten vagy?

Ha bemész, érdemi vizsgálat nélkül (lesz egy uh, ha a végén jársz, akkor nst, ezt követően semmi) bent fognak keddig. Esetleg kapsz tüdőérlelőt.

Ha van fogadott orvosom/bábád, hívd fel, ők mit ajánlanak.

2019. jún. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok. Az orvosom nem fogja felvenni a telefont vasarnap :(
2019. jún. 9. 07:05
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Férjed meg tudná nézni, h lát-e egy kis vágást odalent. Vagy ha ügyes vagy, te is tükörrel. Több mint valószínű, hogy csak felsértetted magad, de ha nem találtok sebet, és továbbra is véres, mindenképp ügyelet!
2019. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Miujsag?
2019. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát végulis támadt egy ötletem, de ne nevessetek ki :))

Egy alkoholos vattakoronggal kíserleteztem, ugyebár a nyílt seb+alkohol=csíp :)) Plusz a vattakorongon is lett egy tűhegynyi vér, szóval megtudtam, honnan került :)

2019. jún. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!