Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

6 honaposan lapos a hasam de miert?

6 honapos vagyok meg mindig lapos a hasam alapbol vekony vagyok semennyire nemmondhato el hogy terhes vagyok ez gond?

Keress kérdéseket hasonló témában: has

jún. 12. 07:41  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mondta a doki hogy gond? Nem mondta. Akkor nem gond. Az orvos azért vizsgál terhesgondozáson, hogy szóljon ha gond van.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont jún. 12. 07:44 Privát üzenet
Az baj, hat hónaposan az én fiam szép kerek baba volt, szerintem az sokkal szebb, mint a lapos.

A válasz 6%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont jún. 12. 08:07 Privát üzenet
Nekem az utolsó hónapban latszott csak, pedig 10kg volt a súlyfeleslegem. 173 centi magas vagyok. Széles a csípőm.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont jún. 12. 08:13 Privát üzenet

A lényeg csak az hogy a terhességi kornak megfelelőek vagy közel megfelelőek legyenek a méretei a babának. Mert akkor nem gond, hogy lapos a hasad.

Nekem is az volt, de nálam baj volt.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont jún. 12. 08:42 Privát üzenet
Nekem csak 7 hónaposan kezdett látszódni a hasam. 4 kilós babát szültem :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont jún. 12. 10:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek sikerult megnyugodnom :D :)

# 6/12Időpont jún. 12. 10:33 Privát üzenet

Édesanyámat konkrétan "kiröhögték", amikor közölte hogy 9 hónapos terhes :)

Nem volt nagy hasa.

Én teljesen egészségesen születtem, átlagos méretű baba voltam, nem volt semmi gond.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont jún. 12. 11:03 Privát üzenet
6 honaposan nem lehet lapos a hasad. Kicsi igen ami teljesen normalis, de lapos soha! En 5 honapos vagyok es 24cm a baba, egy ekkora magzat a hasadban, sot egy par centivel nagyobb biztos hogy latszik csak alkattol fugg hogy mennyire

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont jún. 12. 13:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

8as nemtudom nemigazan venni eszre elotte is ilyen voltam es bant hogy folyton a pocakommal vannak elfoglalva a csalad tagok ...:D

# 9/12Időpont jún. 12. 21:49 Privát üzenet

Na azal pont ne torodj hogy mit mondanak masok a hasadra. Olyan amilyen es pont! Ha nagy lenne akkor az lenne a bajuk, az emberek mar csak ilyenek. Nekem is alig latszik, hiztam 3kg. De az egyetlen, draga sogornom mar megjegyezte, hogy hasam alig van de a fejem mar most be van dagadva. Kedves..

8as voltam

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont jún. 12. 22:14 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3 hónaposan érezhető a baba?
21 hetesen terhesen lapos a hasam, ez normális?
Két hónaposan normális, hogy ott lennt fâjdogál? (nem folyamatosan) de enyhén fájdogál, mint ha enyhe menzesz szerű "görcsök" lennének, és mint ha még akarna jönni. Nagyon...
Szinte eljesen lapos has terhesen okozhat hátrányt?
Változhat még a babám feje, ha 3,5 hónaposan kicsit lapos?
26 hetes vagyok, de a pocim elég kicsi. Ha háton fekszem akkor meg szinte lapos. Milyennek kell lennie 7 honaposan?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!