Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 honaposan lapos a hasam de...

6 honaposan lapos a hasam de miert?

Figyelt kérdés
6 honapos vagyok meg mindig lapos a hasam alapbol vekony vagyok semennyire nemmondhato el hogy terhes vagyok ez gond?

2019. jún. 12. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mondta a doki hogy gond? Nem mondta. Akkor nem gond. Az orvos azért vizsgál terhesgondozáson, hogy szóljon ha gond van.
2019. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Az baj, hat hónaposan az én fiam szép kerek baba volt, szerintem az sokkal szebb, mint a lapos.
2019. jún. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az utolsó hónapban latszott csak, pedig 10kg volt a súlyfeleslegem. 173 centi magas vagyok. Széles a csípőm.
2019. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

A lényeg csak az hogy a terhességi kornak megfelelőek vagy közel megfelelőek legyenek a méretei a babának. Mert akkor nem gond, hogy lapos a hasad.

Nekem is az volt, de nálam baj volt.

2019. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak 7 hónaposan kezdett látszódni a hasam. 4 kilós babát szültem :)
2019. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek sikerult megnyugodnom :D :)
2019. jún. 12. 10:33
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Édesanyámat konkrétan "kiröhögték", amikor közölte hogy 9 hónapos terhes :)


Nem volt nagy hasa.


Én teljesen egészségesen születtem, átlagos méretű baba voltam, nem volt semmi gond.

2019. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6 honaposan nem lehet lapos a hasad. Kicsi igen ami teljesen normalis, de lapos soha! En 5 honapos vagyok es 24cm a baba, egy ekkora magzat a hasadban, sot egy par centivel nagyobb biztos hogy latszik csak alkattol fugg hogy mennyire
2019. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8as nemtudom nemigazan venni eszre elotte is ilyen voltam es bant hogy folyton a pocakommal vannak elfoglalva a csalad tagok ...:D
2019. jún. 12. 21:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Na azal pont ne torodj hogy mit mondanak masok a hasadra. Olyan amilyen es pont! Ha nagy lenne akkor az lenne a bajuk, az emberek mar csak ilyenek. Nekem is alig latszik, hiztam 3kg. De az egyetlen, draga sogornom mar megjegyezte, hogy hasam alig van de a fejem mar most be van dagadva. Kedves..

8as voltam

2019. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!