Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de nem a...

Terhes vagyok, de nem a férjemtől?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok azok véleményére, akik ugyanebben a cipőben járnak. Honnan tudják biztosan, hogy nem a férj az apa, bevallották-e, kiderült-e, hogy tudnak ezzel élni, és hogy nem félnek-e a következményektől.
2010. júl. 8. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Egy rendes nő, egy rendes feleség nem kerül ilyen helyzetbe....
2010. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
ha csak egy futó románc én nem vallanám be, valószínűleg soha nem derül ki, az h tudsz vele együtt élni az egyénfüggő.....
2010. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
18:11es megint!Jah és véleményem szerint...az "ilyen" nem anyatípus...és nem való neki gyerek!!!
2010. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Előbb vagy utóbb úgyis kiderül... mi van ha valamiért ne adj isten vérvizsgálat vagy hasonló kell majd később....
2010. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

szerintem helyzettől függ és mi van ha a férjedtől van? akkor vallasz? én nem ítélkezem, szerintem sokan vannak ilyen helyzetben, volt erről egy kimutatás is és megdöbbentő h hányan nevelik a "más" gyerekét....

ha nem szereted a férjed, hanem azt a másikat, akkor inkább legyél vele......ha egy botlás, akkor meg felejtsd el!

2010. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Nagyon nehéz helyzet! Azt, hogy ki lehet a baba apja csak Te tudhatod vagy sejtheted (az akkori "körülményektől" függően). Szerintem több fontos kérdést és tényezőt át kell ilyenkor gondolni:

1. Meg szeretnéd-e tartani a babádat, akárki is az apukája, vagy netalán apa függő (ez utóbbi sokat számíthat pl:ha a férjedtől nem szeretnél gyereket...hát...akkor nem sok értelme van a házasságnak...)

2. A szerető hogyan áll a témához? Ha nem támogat az elég kellemetlen...de akkor érdemes-e vele foglalkozni? Ha támogat és szeretne titeket és te is szereted őt akkor ne foglalkozz a férjeddel, mert hát akkor miről is beszélünk?

3. Kitől lenne könnyebb elválni a gyermektől, férjtől vagy a szeretőtől?

4.Tudnál-e hazugságban élni, mert szerintem ha vállalod a babát el kell döntened kit "nevezel ki" apának. És nem gondolhatod meg magad soha, nem mondhatod el senkinek, hogy nem is biztos(vagy legalábbis így korrekt)...ha hazudsz azt egy életen át kell! Mivel ha már 2 ember tud egy titkot...hát....a tapasztalat az, hogy az már nem is titok.

Ezeket kell mérlegelned! Az én véleményem az, hogy minden kiderül egyszer. Az egyenes út a legjobb! És ahogy a mondás tartja "a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve". Most még "csak" az a bűnöd, hogy hűtlen voltál, ha hazudsz is a férjednek, a gyerekednek,a "talán" apjának és az egész környezetednek, azt már nem tudom minek is lehet nevezni...most még csak a férjedet bántanád meg, meg persze meg lenne a véleményük az ismerősöknek-három napig...mert minden "csoda" addig tart, aztán elfelejtenék...lenne más akin/amin csámcsoghatnak. De ha a babáról is hazudsz és kiderül egyszer, nem hiszem, hogy meg tudnának bocsájtani neked és megértőek lennének. A másik dolog ha nem szeretnél elválni valamilyen okból(mert ilyen is van), kisebb bűn nem szólni egy baba elvetetéséről mint felneveltetni a férjeddel, úgy hogy nem is tudja, hogy nem ő az apja.

Nekem személy szerint nincs olyan ismerősöm akiről 100%tudnám, hogy ebben a cipőben jár. Akikről meg pletykálnak azok ilyen dolgokról nem beszélnek senkinek. Szóval nem lehet tudni biztosra...úgy csinálnak mintha a férjüké lenne a baba(persze lehet, hogy ez így is van).

De ezt a problémat csak te tudod megoldani!

2010. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
18:11-es jól megmondta:)) de van benne igazság, bocs.Én is azt gondolom, hogy ott már nagy gond van, ha megcsalod a párod.Akkor nyilván nem vagy boldog ebben a házasságban, nem kapsz meg mindent, és máskor is elő fog fordulni.Akármit csinálsz, előbb-utóbb ki fog derülni.A következményekre akkor kellett volna gondolnod, amikor megcsaltad.Most már cseszheted.Nem is értem, hogy mi késztet egy nőt megcsalásra.Én sem ítélkezek, mert semmi közöm hozzá, de ha már lefeküdtél mással, annyi eszed lehetett volna, hogy húztok egy gumit.Nem tudok értelmes tanácsot adni, soha nem voltam ilyen helyzetben.Ha megszületik, és nem hasonlít az apjára, akkor már lehet sejteni a dolgokat.De én elmondanám.Egyrészt megkönnyebbülsz.Ezért a házasságért nem kár, mert máskor is meg fogod csalni, de lehet akkor már ő is csalni fog.Ennek semmi értelme!!Bele fogsz bonyolódni úgy a hazugságaidba, hogy soha nem keveredsz ki belőle.A legjobb út az egyenes út, hidd el.
2010. júl. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Edd meg amit főztél!!!
2010. júl. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem papolok a házasságtörésről, arról már kaptál eleget. De hogy eltitkolnád, az még talán sokkal rosszabb, mert ez még nagyobb becsapás, és előbb utóbb ki fog derülni. Pl, orvosi vizsgálat, öröklött betegség, stb. Ezt biztosan nem érdemli meg a férjed, és elvárnád ezek után, hogy nevelje örömmel, és azt higgye, az övé? Joga van eldönteni, hogy akarja-e egyáltalán a babát, és ezt a házasságot.
2010. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
A babát eddig nem képviselte senki...szegény, ilyen körülmények közé születni:(
2010. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!