Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek volt ilyen? Túl magas...

Nektek volt ilyen? Túl magas a babam BPD erteke 18 hetesen.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ket napja voltam 18. heti genetikai uh-n es a baba meretei jok voltak bar inkabb 19 hetesnek felelt meg, de van valami ami nagyon aggaszt. Szoval utananeztem, hogy milyenek a baba meretei es minden táblázatban azt talaltam, hogy a BPD merete túl nagy. Ez azt jelenti, hogy neki jelenleg 53.40mm ami sem 18. sem 19. hetnek nem felel meg. Tudom egyedi minden baba növekedése, de szerintem ez kisse nagy elteres. Habar a szonografus semmi rosszat nem mondott es elvileg minden rendben, szeretnem megkerdezni, hogy valaki volt-e ilyen helyzetben varandossag alatt es lett-e barmi probléma, ha volt ilyen. A valaszokat nagyon koszonom

2019. jún. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod emiatt. Nem egyszerre fejlődnek a dolgok. Előfordul, hogy valami "meglóg". Majd utól éri a többi.

Az én babámnak mindig a HC-je volt nagyobb. De a végére minden arányos lett.

2019. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A terhesgondozás és az UH azért van, hogy nézzék, rendesen fejlődik-e a baba és ha gond van, szóljanak

Ha nem szóltak, nincs gond. Ergo ne generálj.

Nem értem miert van naponta olyan kérdés hogy "az orvos szerint minden rendben de szerintetek????"

2019. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Szerintem termeszetes az aggodalmam es csak kivancsi voltam, hogy van-e valakinek ilyem tapasztalata, semmi tobb. Nem akartam diagnozist vagy ilyesmi:)
2019. jún. 12. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nagyobb fejű gyerek lesz az átlagnál. Utcán sétálva is látod, minden babás más.
2019. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!